Szörnyek Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hallottál már a város fölé fenyegetően magasodó Agyarfok-hegységrő? Hát a barátságtalan rengetegről? A régi szénbányákról, a mocsárvidékről sem? Egyet jegyezz meg: soha ne menj oda. A halál 11 klánja vert ott tanyát...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem!

Az oldalt a rajta fellelhető helyenként erőszakos tartalom miatt csak 18 éven felülieknek ajánljuk!

Üzenőfal
Kattints minden nap!

Legutóbbi témák
» Walsh lakás
Walsh lakás - Page 2 EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04 by Néith

» Ryuu Kurokawa folyamatban
Walsh lakás - Page 2 EmptyKedd 29 Dec. - 20:56 by Ryuu Kurokawa

» Avatarképek, aláírások
Walsh lakás - Page 2 EmptyKedd 22 Dec. - 22:49 by The Beast

» Erasmo Brunelli
Walsh lakás - Page 2 EmptyKedd 22 Dec. - 22:17 by Erasmo Brunelli

» Skulduggery
Walsh lakás - Page 2 EmptyPént. 18 Dec. - 3:37 by Vendég

» Amira Mathews
Walsh lakás - Page 2 EmptySzer. 9 Dec. - 17:30 by Amira Mathews

» Erdő melletti út
Walsh lakás - Page 2 EmptyKedd 8 Dec. - 13:18 by Daimon Thorn

» Metró
Walsh lakás - Page 2 EmptyCsüt. 3 Dec. - 20:59 by Max Castle

» Richard Porter - loading
Walsh lakás - Page 2 EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01 by Richard Porter

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. 29 Aug. - 22:54-kor volt itt.

Megosztás
 

 Walsh lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás - Page 2 EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04

Lehet akkor elégedek meg, ha Paine is követi a saját dühöngésem és ő is őrjöngésbe kezd. De a nyugodt hullámokban színeződő barna szemei semmit nem tükröztek vissza az enyémből. Állta haragomat, és azt is, hogy fizikailag próbáljak ráijeszteni. Olyan dühös voltam, hogy beleszédültem. Paine úgy viselkedett mint egy gyerek. Felelőtlenül, meggondolatlanul, mindannyiunkat bajba sodorva.

Legyintettem rá lenéző fanyar szájhúzással, mikor prédikálni kezdett a jágerekről, és főként a vezetőnkről. Nem különösképp hatolt a szívemig az, hogy mi az emberek védelméért vagyunk, nem pedig a legyilkolásukért.
- Ugyan, kérlek! Nem is ismered! Te nem vagy eszednél, neked totál elhúztak otthonról! Vele meg ment a hallásod is. Nem értetted meg amit mondtam? Valaki vagy valakik felbéreltek ellenem egy hibridet. Erre idehozol a lakásomba egy vadidegent?! Gondolkozol is azelőtt, hogy cselekszel, vagy csak mész az orrod után?
Felnevettem. Úgy gonoszul, mint akinek a nevetéséből kis híján üvöltés szakad fel.
- Segíthet. Ő. Nekünk. - daráltam mélyebb hangon. - Azt sem tudod ki ez. Mi van ha ő is közéjük tartozik? Ez meg sem fordult a fejedben? Hagyd el, túl veszélyes időket élünk ahhoz, hogy bárkiben is megbízhassunk! Csak magunkra számíthatunk.
Egy pillanatra visszhangot vertek bennem a szavaim. Mintha egy villanásra Lynx hangján beszéltem volna, az ő szavaival. Gyorsan hessegettem el a bántó megérzést, és gyötrelmes igazságot. Aztán a szívemnek egy olyan pontjába döfött tüskét Paine amire nem voltam felkészülve. Ha nem szorítom ökölbe a kezem, talán még önkéntelenül is a mellkasomhoz nyúlok, mint akinek fizikálisan is fáj. Hirtelen képtelen voltam Paine arcára nézni.
Sokáig hallgattam a szavai után. Képtelen voltam nem haragudni Painere, ugyanakkor azzal is tisztában voltam, hogy a jelen szituációban lehetetlen tőlem elvárni, hogy hideg fejjel gondolkodjak. Tudtam, hogy egy kiadós alvást követőn tisztább lesz előttem a kép, és nyugodtabban fogom tudni kezelni a dolgot, de túlságosan is le voltam terhelve.
- Nem vettek el tőlem semmit - ingattam meg aztán sokára a fejem - Nem egy tárgyat vettek el, amit vissza lehet valahogy szerezni. Megszűnt, volt-nincs. Pont.
Nem hittem volna, hogy van mersze az ő nevével dobálózni, egyáltalán a jelenlétemben kiejteni. Fegyverként fordította volna ellenem az érzelmeim egyetlen sebezhető pontját.
- Te is megtanultad, hogy gyász és bosszú közt is van különbség. Bőgjétek ki egymás vállán magatok, de engem hagyjatok ki belőle. Tudod a bejárást. Most tudd kifele.
Azzal keresztbe fontam a karjaim magam előtt, fejemmel meg az ajtó felé intettem. Nem igazán tehettem róla. Hulla kész voltam, ijedt, feszült, fájdalmakkal gyötrődött, elkeseredett. Nem várhatta, hogy a mellemre borítom és Mathim neve említésére azonnal fejest ugrok vele a pöcegödörbe.
Vissza az elejére Go down
 

Walsh lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Sylvia Walsh - Néith
» Dragomir lakás
» Kayle lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szörnyek Világa :: Arapaho :: Külkerület :: Panelházak-