Szörnyek Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hallottál már a város fölé fenyegetően magasodó Agyarfok-hegységrő? Hát a barátságtalan rengetegről? A régi szénbányákról, a mocsárvidékről sem? Egyet jegyezz meg: soha ne menj oda. A halál 11 klánja vert ott tanyát...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem!

Az oldalt a rajta fellelhető helyenként erőszakos tartalom miatt csak 18 éven felülieknek ajánljuk!

Üzenőfal
Kattints minden nap!

Legutóbbi témák
» Walsh lakás
Walsh lakás EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04 by Néith

» Ryuu Kurokawa folyamatban
Walsh lakás EmptyKedd 29 Dec. - 20:56 by Ryuu Kurokawa

» Avatarképek, aláírások
Walsh lakás EmptyKedd 22 Dec. - 22:49 by The Beast

» Erasmo Brunelli
Walsh lakás EmptyKedd 22 Dec. - 22:17 by Erasmo Brunelli

» Skulduggery
Walsh lakás EmptyPént. 18 Dec. - 3:37 by Vendég

» Amira Mathews
Walsh lakás EmptySzer. 9 Dec. - 17:30 by Amira Mathews

» Erdő melletti út
Walsh lakás EmptyKedd 8 Dec. - 13:18 by Daimon Thorn

» Metró
Walsh lakás EmptyCsüt. 3 Dec. - 20:59 by Max Castle

» Richard Porter - loading
Walsh lakás EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01 by Richard Porter

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. 29 Aug. - 22:54-kor volt itt.

Megosztás
 

 Walsh lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyHétf. 16 Nov. - 20:01

Lakó: Sylvia Walsh
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyHétf. 16 Nov. - 20:32

Nine Ich Nailst raktam be a számítógépemről. Régi, recsegős hangfalak jártak hozzá, de nem különösebben zavart, és amúgy is passzolt a zene stílusához. Már az ajtóm küszöbén lerúgtam a cipőim, a kabátom meg hanyagul a nappaliba dobtam a kanapémra. Kiengedtem a farmerom felső gombját, és sört szisszentettem. Rohadtul meguntam a mai napot, szóval olyan hangosra vettem a zenét, amennyi még éppen nem remegtette meg az ablakokat. Hozzászoktam ahhoz, hogy az itteni szomszédok is hasonlóan művelik. Vagy meghúzzák maguk, vagy kiadósan dorbézolnak. Hát én most nagyon utóbbi leszek. Megengedtem a kádba a vizet, és míg telítődött átnéztem az e-mailjeim. Nem ültem a monitor elé, csak fölé hajoltam. Nut átmászott a kezemen és elfoglalta a számítógép mögötti falon éktelenkedő jókora repedést. Kissé megborította a lakás szigetelését a hézag, és kezdetben ki is tömtem, de a nyolc lábú szörnyeteg mindig kiszedte az oda tuszkolt papírt, ruhaanyagot és befészkelte magát. Azóta olyan jól beszőtte, hogy már alig érzem az onnan besüvítő szelet. Állandó lakhelyéül választotta az igénytelen repedést - miként nekem is szívemhez nőtt a két szobás egérlyuk. Ha akartam sem tudtam volna mit kiötleni azért, hogy otthonosabbá varázsoljam. A dekoráció és lakberendezés nem volt tanrészem. Úgyhogy hagytam a tapétázást és azokat a színes illatgyertyákat amik majd minden női komódon megtalálhatóak.
A kanapé előtt helyet foglaló dohányzóasztalon egymáson hevertek a DVDk és könyvek. Áttúrtam őket, mivel kéne kikapcsolódnom a hasprések között. Áh! Jason! Öreg haver! Ide nekem a péntek tizenharmadikát.
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyKedd 17 Nov. - 17:07

[ Meséléses játék ]


A két férfi egyetlen hívásra várt csupán a főnökétől - egy fekete autóban várakozva múlatták az időt néma csendben, figyelve a rádióban a híreket, szemmel tartva a környéket és a járókelőket. Csendes és nyugodt volt minden, fiatalok, idősek, családok jöttek és mentek a járdán a lakópark házai között. Nem is sejtették, milyen megrázó hír fogadja majd őket hazaérve, mikor bekapcsolják a televíziót.
Minden készen állt - a két öltönyös fickó a St. Agnes kórház egyik boncmestere, Sylvia Walsh otthona előtt várakozott a megfelelő pillanatra. Fejvadászok voltak a maffia megbízásából; kifogástalan megjelenésük és drága autójuk egyáltalán nem illett a külkerületi városképbe. Szerencsére, mivel az infrastruktúra ebben a kerületben kevésbé volt kiépített és fejlett, nem állt minden utcasarkon biztonsági kamera. Már nem mintha nem lennének teljes biztonságban - a lesötétített üvegű autó márkajelét és rendszámát eltávolították.

Az egyikük az autóba épített számítógépes rendszer monitorjára pillantott - középen egy vörös pont villódzott, mégpedig a boncmesternek titkon átadott mikrochip jeladója. Ekkor szólalt meg a telefonja, a magas, kreol bőrű férfi pedig megnyomta a hívásfogadást, de nem szólt bele a telefonba.
'- Itt az idő - recsegte a kagylóból egy férfi borzalmas kelet-európai akcentussal.
- Megyünk - válaszolta a férfi (továbbiakban: Hector), majd biccentett társának. Kiszálltak az autóból és elindultak az épület bejárata felé. Egyikük a pincelejárat ajtaját törték fel és áramtalanították az egész épületet. A visszhangos folyosóra máris kiszűrődtek a lakók első panaszos szavai, vagy épp feldúlt káromkodásai. Ezzel egy időben Hector óvatosan kinyitotta az ajtót és hangtalanul lépett be a lakásba. Közben megérkezett nála valamivel alacsonyabb és zömökebb társa, feltűnően kék szemekkel (továbbiakban: Don). Bólintott Hectornak, miután óvatosan beleszagolt a levegőbe. A nő egyedül van, üzente. A pisztolycsövekre felkerültek a hangtompítók. Lassan és óvatosan hatoltak be a lakásba; a zajok forrása feltehetően a fürdőszoba volt: hallották, hogy valaki megmozdul a vízzel teleengedett kádban. Hector a fürdőszobaajtó mellé állt és elővette fegyverét, majd kibiztosította, hogy a nőt azonnal lelőhesse, amint kilép a helyiségből.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 20 Nov. - 8:02

Egyik lábam kilógattam a kádból, két könyökkel meg kitámasztottam magam. Fejem a kád szélének döntöttem és néha a sörömbe kortyoltam. Lehunyt szemekkel próbáltam kirelaxálni magamból a fáradságot, és a haszontalan csábítást azt illetőn, hogy aludjak be.
Csak egy pillanatra szenderültem el. A következőben felriadva ültem ki magam. Elhallgatott a zene. És a szemem nyitva volt, mégse láttam semmit. A rohadt életbe az áramszünettel! Nem mondanám, hogy gyakori lett volna az áramkimaradás, de ha valami elromlik az épületben, igazán senki nincs meglepődve.
Felnyomtam magam álló helyzetbe, és látatlanba, megszokásra hagyatkozva nyúltam a törölköző felé. Magam köré csavartam, át sem dörgölve a testrészeim. Ha kell pucéran verem agyon a házmestert. Most azonnal!
Felkaptam a kád szélére helyezett félig elfogyasztott tartalmú sörös üveget, és készen álltam a hisztéria kibocsátására. Megragadtam a kilincset elszántan, feltéptem, megtettem az első lépésem, és a saját magam által létrehozott víztócsában hanyatt vágódtam. Nem jutott időm arra, hogy fájlaljam csuklóm és tomporom, az ajtó melletti falnál idegenség csillant meg. Reflexből hajítottam irányába a sörös üvegem.
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 20 Nov. - 15:14

Hector lövésre készült: lélegzetét visszafojtva, feszülten várt mikor meghallotta, hogy a nő feláll a kádban majd kilép. Nem sejthette, hogy a boncmester ahelyett, hogy kényelmes testmagasságban kicsörtetne a fürdőből megcsúszik egy tócsán és elesik - így azonnal lőtt, de mivel a célt magasabbra várta, eltévesztette azt. A nő viszont nem tétlenkedett, felé hajította az egyetlen tárgyat, mely a kezében volt - a sörösüveget. Hector védelmezőn emelte maga elé a kezét, de túl későn, így épp az állát találta el a tárgy nem várt erővel. Megtántorodott és szinte vakon lövöldözni kezdett. Leadott vagy négy lövést, de szembesülnie kellett azok sikertelenségével - így ezután más módszert választva, egész testsúlyával rávetette magát a nőre, aki épp csak feltápászkodott és elrohanni igyekezett. A hátára nehezedett és a fegyvert maga mellé emelte, hogy egy golyót küldjön a nő fejébe, közvetlen közelről...

Don reflexei, látása és hallása sokkal jobb volt társáénál, tekintve, hogy bár embernek született, régóta nem volt az. Meg sem fordult a fejében, hogy Hector segítségére siessen - ehelyett inkább átváltozott, tartva magát az eredeti tervhez: a nőből semmi nem maradhat. El kell tűnnie, mintha a föld nyelte volna el. Don meg fogja őt enni. Csendesen megemészti, a lakást kitakarítja, megrendezi a nő eltűnését. Így nem szeg szabályt és nem vonja a figyelmet sem magára, sem megbízóira. Míg a két ember dulakodott, melyet maga is hallott, minden hang nélkül változott át - a hosszú évek alatt megtanulta elfojtani a torkából feltörő szenvedést. Alig fél perc múlva egy a maga nemében gyönyörű teremtmény állt a szoba közepén - teste éjfekete volt, láthatatlan. Otthona a sötétség és az árnyak. A lamasszu szárnyait testéhez közel húzva tartotta - most csak pengeéles karmaira és fogaira lesz szüksége.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyVas. 22 Nov. - 16:44

A másodperc töredéke alatt gyűrtem le magamban a késztetést, hogy összecsinálva magam magzatpózba kuporodjak a fürdőszoba talaján. Vakolat hullott a nyakamba, a por ami pedig felszállt a lövések nyomán, még ködösebbé tette a fénykorlátolt helységet.
Elrugaszkodtam, hogy menekülőre fogjam. A fegyvereim mind a hálószobában voltak.
Hasmánt nyúltam ki alig két hosszabb lépés után. Akkora erővel csapódott a hátamnak a fegyveres, hogy az állam nagyot koppant a földön, a vér íze pedig azonnal szétáramlott a számban. Hátranyúltam és megragadtam a csuklóját. Háromszor teljes erőből a földhöz csapkodtam, míg hüvelykujjammal nyomást gyakoroltam a tenyere belsejére.
A stukker, amit ezidáig a kezében szorított, most valahová a lakásom egy rejtetten árnyékos zugába csúszott. Nem adtam időt arra, hogy megkeresse. Megfordultam alatta, két lábammal átöleltem a derekát, és összefontam fölötte a bokáim. Míg combjaimmal satuszerűen szorítottam és fojtottam csípőtájékon, addig öklömmel az arcába sújtottam. Kétszer.
Meleg vér zubogott az arcomba. Nem szándékoztam addig leállni, míg a fogai a helyükön voltak. Úgy rémlik ő sem volt rest védekezni, de a bennem zúgó adrenalin nem engedett a fájdalomnak. Csak villanásnyi fehér foltok lehettek annak jelei, hogy ütés érte az arcom.
Megragadtam két vállánál fogva, és homlokommal kosszerűn sújtottam le a képére.

Nyögve próbáltam magamról lelökni. Istentelenül ocsmány káromkodás szakadt elő belőlem. Állkapcsom, orrom sajgott. Villámcsapásokként zúgtak keresztül az arcom izmai. Térdeplésbe erőlködtem magam, és a támadómért nyúltam. Lábaim alatt üvegek csikorgó hangjai figyelmeztettek, hogy ez később rohadtul fog fájni. Körmeim megcsúsztak ruházatán, nem adta könnyen a bőrét.
Apropó, ruházat... Fegyvertelen vagyok!
Duzzogva álltam ki magam egyenesbe, hogy fejbe csűrhessem lábfejjel a férfit. Szédelgő émelygés, háborgó gyomor volt akadályom. Mögöttem a hálószobám ablakán beszűrődő lámpafények adtak némi világosságot. A párnám alatt megbúvó Berettára gondoltam. Nem vártam meg míg kivacogják magukat a térdeim. Bezuhantam a hálóba, és felnyúltam az ágyra a pisztolyért.
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyVas. 22 Nov. - 20:04

Hector nem járt jól, maga sem számított rá, hogy a nő nem lesz teljes mértékben felkészületlen áldozat. Persze egy hétköznapi boncmestertől, egy gyenge fiatal nőtől senki sem számítana efféle, harci képzettésget feltételező mozdulatokra. Ez futott át az agyán, mikor a nő elkezdte földhöz csapkodni a kezét láthatóan értve a dolgát. A fegyver a laminált padlón elszánkázott a sötétben, ki tudja hová. Hector felüvöltött a tenyerére gyakorolt nyomástól - az akciót csendben kellett volna elvégezni, de képtelen volt megálljt parancsolni a torkából feltörő kínnak. Kiszabadította a karját, hogy a nő haját megragadva fejét a padlóba döngölhesse, de áldozata fürgébb volt. Alig néhány másodperc múlva már lábai szorításában találta magát, s csak úgy záporoztak az ütések állkapcsára. Igyekezett védekezni és lesújtani ő is, de inkább kevés sikerrel. Az egyik foga szinte szétrobbant a szájában, mikor a nő megfejelte. Megszédült, a fejébe villámként hasított a kín, s bár megpróbált ellenállni, mikor a nő lelökte magáról, alig volt ereje. Saját vérével küzdött a fulladás ellen, a padlóra köpködte kitört fogainak szilánkjait és lassú féregként kúszott utána, mint aki már előre látja a vesztét. Ő viszont tudta azt, amit a nő nem: volt a lakásban még valaki.

Don végighallgatva a csetepatét a hálószoba sarkába húzódott a bejárat mellé és türelmesen várt. Ez az ember gyenge... a nő viszont túlzottan erős, gondolta. Megfordult a fejében, hogy valószínűleg egy képzett harcossal van dolga. Maga is hallott a kettős életű rémvadászokról épp eleget ahhoz, hogy kellő óvatossággal várja a boncmestert. Miért ne lehetne ő is egy közülük?...
Mikor a nő belépett a szobába, szinte körül sem nézhetett - Don pengeszerű csontfarkával szinte azonnal hatalmas ütést mért a hátára, felszakítva a bőrt bal lapockáján. Áldozata az ütés elemi erejétől és a húsát ért vágástól térdre esett. Don pedig felágaskodott és kinyitotta zölden villogó szemeit. Emberi szájából természetellenes fogazat kandikált ki és bűzös, meleg lehelet szökött a szobába. Egyetlen sújtás elég lenne izmos, karmos mancsának, hogy eltörje a boncmester állkapcsát. De közben fejébe izgalmas gondolat költözött: talán egy kisebb karmolás is elég. Ha valóban rémvadászról van szó, kétségkívül ez lenne a legizgalmasabb megoldás... bár tény, hogy a megbízói azt akarták, semmi ne maradjon belőle. De Don nem egy esztelen parancskövető volt, megvoltak a saját gondolatai és ötletei - ez az ötlet pedig kifejezetten szórakoztatta ebben a pillanatban.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyHétf. 23 Nov. - 8:53

Mielőtt elérhettem volna az áhított fegyvert, valami végignyúzta a hátamon a bőrt. Ha nagyon meg kéne erőltetnem magam, azt mondanám olyan érzés volt, mintha valami leszakította volna a bőröm, a húsom és az izmaim egyetlen rántással. Előbb jéghideg borzongatott végig, majd pedig delejes forróság öntötte el szép lassan az egész hátam és a bal karom. Rövid, ám annál mélyebb és fájdalmasabb kiáltás szakadt ki a torkomból.
Térdre zuhantam, remegve pedig kissé meggörnyedtem, ám a fájdalom ezáltal csak fokozódott. Éreztem, ahogyan a vérem patakokban folyik le a hátamon. Gyűlölködő tekintettel mertem a vállam mögött hátrasandítani. Elképzelésem sem volt, mi történhetett. A fickó, akit féleszméletlenre pofoztam mégis, hogyan kaphatott újbóli erőre ilyen gyorsan? A nyúzást pedig miként kivételezte?!
Amint szemem hozzászokott a sötétséghez, és ki tudtam venni a tompa fényekben az amorf sziluettet, és azonosítanom is sikerült, egy pillanatra elfelejtettem szívdobbanni.
Hogy találtak rám? Hát ezért vannak itt? Lőttek az inkognitómnak? Az nem lehet! Hogyan? Mikor? Hibáztam?! Lehetetlen!
Rávicsorítottam a szörnyetegre, majd szembe fordultam vele. Óvatosan, lassú mozdulattal felnyúltam a vállamhoz, le a lapockámig. Vastagra húzódott, széles és pokolian sajgó tátongó seb fogadta tapogató ujjaim. Közben tekintetem a lamasszuéba fúrtam. Szemei égettek a félsötétben.
- Ketten jöttetek? Értem?! Micsoda sértés... - bosszúsan ciccegtem. A másik következő lépésére várakozva álltunk egymással szemközt. Ha meg kell halni, hát meg kell...
Hirtelen rugaszkodtam el, hogy hasra vágódjak az ágyon, és a párnám alá nyúlva előrántsam a stukkert. A hibrid felé irányítottam. Kész voltam célkeresztbe venni az ocsmány fejét. Sörényestül tűzöm ki az ágyam felé ha ezt túlélem!
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyKedd 24 Nov. - 15:39

Don a lamasszu testében visszaereszkedett négy lábra és hagyta, hogy a nő lassan felkeljen, majd szembeforduljon vele. Kezdett egyre kevesebb kételye lenni afelől, hogy áldozata profi, amire határozott, de lassú mozdulatai utaltak. Minden bizonnyal ő is tudta, amit Don: egyetlen rossz mozdulat, hirtelenség és a feszült figyelmű hibrid azonnal lecsap újra. A nő tekintetét a szörnyetegébe fúrta. Don pedig elmosolyodott.
- Ketten - morogta a legkevésbé sem emberi hangon. Közben a nő esélyeit latolgatta fejben, hibriddé változtatását ízlelgette. Egy ilyen harcos jó szolgálatot tehetne a klánok ellen. Talán még nincs háború a hibridek közt... de bolond és vak, aki nem érzi, hogy itt áll a küszöbön.

A nő gyorsan mozdult, Don egy pedig vele együtt, de egy pillanatra megtorpant. Arra számított, hogy a boncmester rátámad majd, ehelyett az ágya felé ugrott. Összezavarta a lamasszut, akinek meg sem fordult a fejében, hogy fegyvert rejtegethet ott, amíg szembe nem nézett a hideg pisztolycsővel.
Szárnyait szélesre tárva ágaskodott fel ismét, hogy ha a nő lőni akar, előbb találja inkább el a hasát - tépje fel a gyomrát, ontsa ki beleit; de a fejét megvédi a golyótól. Visszazuhanvást csapott le karmos mancsával, a boncmester elhajolt. Az ágy mellett álló szekrény széle viszont szilánkjaira robbant a szörnyeteg mancsának ereje alatt. Don egyre a sarok felé űzte áldozatát, hogy a falnak szorítsa, lehetőséget sem hagyva a térszerzésre, menekülésre. Közben többször is felágaskodott fejét védve és a nő felé suhintott karmaival. Az oldalt is figyelte, csontfarkával maga mellett csapkodott, hogy a boncmester ne tudjon kicsusszanni a karmai közül.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyCsüt. 26 Nov. - 17:36

Céloztam. Elsütöttem. A fegyver úgy rúgott vissza a csuklómba, mint egy régi, jól ismert szerető. Vicsorom vigyorrá torzult, ahogy halálos golyóm szörnyetegbe lőttem. Hoppá, a hangtompító hiánycikk...
A mázlija a sötétség és a gyorsaság volt: hastájékon kapta el a golyó homlok helyett. Agyvelőt pucolni kevésbé kellemes mint szimpla vért, de ez nem tesz kevésbé elégedetlenné.
Alighogy a húsába fúródott a golyó, ő azonnal felém csapott. Átgördültem az ágyon, mielőtt a csontjaim taposta volna szét a bútorom helyett. Szabad kezemmel levédtem a fejem és az arcom a szétdurranó faszilánkok elől. Ha nagyobb szálka szúrja keresztül a szemem akkor cseszhetem az életpályám. Futó mozdulattal letöröltem az államról a vért, ami még előző hasravágódásom következtében repesztette szét a bőröm.

Nem tántorodott meg. Kemény harcossal volt dolgom, azzal a félével, amelyik kivár, türelemmel viszonyul ellensége felé, majd a megfelelő időben lecsap. A falnak lapultam háttal, fegyverem magam elé szegezve. Fájdalmas volt egy idő után tartani a stukkert. Hiába jobb karral tartottam, a bal lapockámról a fájdalom átsugárzott és dühössé tett.
Újból meghúztam a ravaszt. Majd újból.
Nem ereszthettem belé az egész tárat, mert akkor nekem sanyi. De megfelelő célzással még elkaphatom. Csak semmi hirtelenség! A stukker elég hangosan szólt a kartonvastagságú falak között. Sejthető volt, hogy ez az egész lakótömböt felrázta. De jó lesz pletyizni a zsarukkal...
A lamasszu mellett próbáltam elbukfencezni, ám ő sebesülései ellenére is utamat vágta farkával. Ráordítottam, miután kis híján lenyisszantotta a csuklóm.
- Kicsinállak, érted, kicsinállak!
Elvitt a vörös függöny. Magával rántott, én meg dühödten nyomtam ki a tárat. Nem pusztán a mázlira hagyatkoztam, de reméltem, hogy elveszem a kedvét a falatozásomtól. Merő vér voltam. A saját véremtől. A hátamon a seb meg szinte úgy érződött, mintha még volna képes hova szakadni.
Kezdtem elveszteni a maradék hidegvérem is.
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyKedd 1 Dec. - 18:11

A boncmester a falnak lapult a lamasszu előtt, aki ráfogta a fegyvert. A szörnyeteg folytatta a felágaskodást, ami jól is jött neki, mikor a nő kétszer rálőtt. Az első golyó elsüvített mellette, de a másik eltalálta bal mancsát. Mivel nem nagy kaliberű fegyverről volt szó, nem roncsolta szét teljesen, a golyó nemes egyszerűséggel átment a szöveten. A lamasszu mindenesetre hangos üvöltésse tudatta fájdalmát az ellenféllel, s amint az mozdult hogy elbukfencezzen mellette, lecsapott a farkával. Súlya alatt a parketta darabokra roppant. A nő üvölteni kezdett, mire Don morgással felelt - s ahogy ő emelte karját, úgy Don a testét. A korábbi gyomorlövésnek már nyoma sem volt, a seb beforrt, de a bestia érezte a golyó kellemetlen égetését belül, ahogy mérgezi. A mancsa is kezdett beforrni. Talán a gyomra elvisel még néhányat, gondolta, a lényeg csak, hogy a fejét védje. De a pisztolycső villanásai megzavarták fényre érzékeny szemeit, az egyik golyó pedig épp a torkát találta el.

Don vére hatalmas erővel robbant ki sugárban fröcsögve, egyenesen a nő arcába, aki nem látott a rá záporozó meleg, fémes folyadéktól. A lamasszu ezt kihasználva, mivel érezte hogy ereje fogytán, mancsával a nő felé kapott, öt gyilkos karmát kieresztve - s teste zsugorodni kezdett. A karmok szövetbe akadtak, de hogy csak ruhát értek, vagy húst is, nem tudta megállapítani. Amint valamelyest visszaváltozott ép keze emberivé, tenyerét azonnal a torkára szorította. A seb gyógyulása lassú volt a kiömlő vér zubogásától, Don pedig gyenge, hisz majd egy tárnyi ólomgolyó mérgezte a szervezetét. Egyre gyengült. Nincs sok ideje hátra.
- Ha életben hagysz... - gurgulázta véres szájjal ellenfele padlóján fekve - ... nem én akartalak megölni. Fel... felbéreltek...

Közben Hector valamelyest összeszedte magát, bár tagjai és feje még mindig szörnyen sajgott, de kihasználva a bent támadt zavart szép lassan közelebb araszolt, egészen a szoba bejáratáig. Feltornázta magát és figyelte, mit tesz szörnyeteggé vált társa, félelemmel vegyes tisztelettel. De a dolgok igen kedvezőtlen fordulatot vettek, mikor a nő a nyakán találta el a lamasszut. Don úgy tűnt, képes lenne elárulni megbízóit, csak hogy életben maradjon. Ezért Hector gyorsan felmérte a helyzetet, hogy közbeléphessen - számolta a lövéseket így tudta, hogy a nő fegyverében kiürült a tár.
- MEGÁLLJ! - ráfogta fegyverét a nőre, lövésre készen - TEDD LE A STUKKERT, FORDULJ MEG ÉS KÜLDD IDE HOZZÁM LÁBBAL! - üvöltött Hector, szemeit nem véve le a boncmesterről.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyKedd 1 Dec. - 19:54

Leszaggattam az ágyról a lepedőt, miközben a térdeimet tartó izmok elernyedtek. Az arcomra fröccsenő vér elvakított. Levegőt se mertem venni. Tenyéréllel töröltem le a számról és annak környékéről a szörnyeteg fertőző váladékát.
Felém csapott. Magam elé rántottam a lepedőt fedezékül. Karmai átszaggatták az anyagot, ami könnyedén adta meg magát. Hasam behorpasztottam, mellkasom hátrahúztam - még épp időben. Pár centi, és akár a szívem is kikanalazhatta volna a helyéről. Alig kaptam levegőt, a vér teljes mértékben eláztatott, a szaga orrfacsaró volt, a pisztolylövéseimnek hála pedig fűrészporos levegő szálldosott a szobában. Az is kész csoda, hogy ennyi lövéstől nem dőlt romjaira a lakás.
Köhögve túrtam szabad, ám annál remegőbb kezemmel hajamba, hogy az arcomba boruló vértől tapadt, csimbókos tincseket a fejtetőmre simítsam. A legmárkásabb zselé sem annyira ügyes fixáló, mint a kihűlőfélben lévő vér.

Gyomrom egész beszorult a bordáim közé, ahogyan a levegőt vettem. Legyengülten, dühödten, remegve meresztettem szemeim a haldokló hibridre. Felé nyúltam, hogy kezét levegyem a torkáról, hogy halálát minél előbb megsiettessem, ám megakadtam a mozdulatban. Csuklójára fontam ujjaim, és szorítottam. Kissé megráztam idegesen.
- Miről beszélsz? Ki küldött? A nevét mond, a szentségit!
Ha felbérelték az vérciki. Akkor nagyobb a kulimász mint amennyire eddig tűnt. Pedig hát, ha körülnéznék a vérfoltos falakon, a darabjaira robbantott, lőtt tulajdonaimon, a felgyűrt padlón, és ájulásközelien fájó porcikáim, sebeim, is latba venném, száz, hogy kidobnám a taccsot.

Olyan gyorsan engedtem el az emberi alakban gyötrődő szörnyet, mintha villámcsapás ért volna. Felegyenesedtem, és a szétvert arcú férfira, majd az annak kezében egyensúlyozó fegyverre néztem. Sajátom megremegett a szorításomban. Sandán lepillantva is felrémlett a tár üres kattanása.
Fejem enyhén oldalra biccentettem, mint aki azt kérdi: "ez most komoly?"
Lassan, nagyon lassan fordultam meg. A stukkerem magam mellett kinyújtottam, hogy a férfi is jól láthassa, kissé megrázogattam, majd még lajhárosabban letettem a sarkam mögé a földre. Talppal ráálltam, majd egy kecses mozdulattal átcsúsztattam a rám fegyvert szegező férfi felé. Velem szemközt kerültem az ablakommal.
Óvatosan hátrapillantottam rá a vállam mögül. Társa ernyedten, egyre halált sejtetőbben hörgött. Szája sarkán vér bugyogott. Visszafordítottam tekintetem az ablakon túlra.
Ki fog nyiffani, míg ez az idióta tököl... Hogy tudjam meg különben ki küldte rám?! Jut is eszembe, milyen optimista vagyok! Lehet én előbb döglök meg. Na nem...
- Csodálom, hogy ki tudtad mondani. - jegyzem meg fanyar kuncogással - Pedig biztosra vettem, hogy legalább két fogad félbetörtem.

Nut. Én kicsi megbízhatatlan, orv gyilkosom. Úgy mászott fel a férfi nadrágszárán alulról, hogy már csak akkor tűnhetett fel a nem kívánt jelenléte, mikor méreggel megtöltött csáprágóját a férfiba mélyesztette bokatájékon. Három kis szúrás, majd iszkolt kifele, el a sötét folyosón át valahova ahol biztosan nem kell tartania a bosszútól.
Az efféle madárpókok mérge pár másodperc elteltével elkezd hatni. Égő, maró érzés árad szét a testrészben. Később jön a zsibbadás.
Elégedetten fordultam szembe a férfival, miután meghallottam kínját. Gonosz félmosoly terült szét az arcomon, egyik kezem meg csípőmre támasztottam.
- Lepuffanthatsz ha akarsz. De a méreg ha tovább terjed, akár véglegesen le is bénulhatsz a lábadra. Tetszene?
Ez persze közel sem volt igaz, de Nut ennyire volt képes - és erről a fickónak nem kell tudnia. Tulajdonképpen ha elegendő mérget fecskendezett be, esetleg ideiglenes zsibbadás állhat be, és persze pokoli fájdalom. De végleges bénulás... bárcsak lenne ilyen mérgem!
- Ha segítesz én is segítek.
Vittem le a hangom, és mivel nem voltam biztos abban, hogy ezeknek tekintetében még mindig a fejem a nyakamon hagyja, bokám köré tekertem óvatos mozdulatokkal a lepedőt. Alig volt erőm, a fájdalomra gondolni sem mertem, de ha ugrani kell, nem fogok gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptySzer. 2 Dec. - 20:40

Hector nem volt olyan ostoba, hogy a fegyverért nyúljon és ezzel megkockáztassa, hogy a nő kihasználva a megváltozott testtartást rá támadjon. Idegesen, a fájdalommal küzdve, de elszántan célzott egyenesen a boncmester szívére. Dühítette Don árulása és az, amiről mind a mai napig nem tudott. Összepréselte ajkait, de nem reagált a nő megjegyzésére. Elvégre nem ezek voltak az első törött fogai. És mint remélte, nem is az utolsók. Nyeregben érezte magát. Ujja megfeszült a ravaszon, lövésre készen.
- Így van, kislány... nem mi akarjuk a halálodat. De a megbízónk nevét... sosem fogod megtudni. Buenos noches... - búcsúzott anyanyelvén. De még épp mielőtt lőtt volna, lábán apró csípést érzett, lepillantott. Egy pók mászott ki a nadrágszárából, a hirtelen ijedtségtől felüvöltött és meghátrált. Világéletében arachnofóbiás volt.

Mire visszanézett a nőre, homloka már verejtékben úszott. A méreg gyors volt, nyögve viselte az égő érzést végtagjában, kezében remegett a pisztoly.
- Mit... mit tettél velem... - Hector biztos volt benne, hogy egy mérges pók csípte meg. Azonnal a legrosszabbra gondolt. Hogy halálos méreg került a szervezetébe. Hogy egy ilyen kemény ellenfél után halálát egy apró, eltaposni-való állatforma kirin okozza majd.
A nő azt mondta, lebénulhat... és bár kevésbé volt drasztikus, mint a halál, maga a gondolat sokkal fájóbb volt a számára. Egy életen át tolószékhez kötve élni - látott már ilyet a családjában. Megbicsaklott a lába és fél térdre esett. Remegő kezével letörölte a homlokára gyűlt izzadtságcseppeket, félhosszú haja nedves tincsekben tapadt arca jobb oldalára. Felnézett a nőre, át a válla felett. Nem akart lebénulni. A halál lehetőségével sem számolt, ezzel pedig főként nem. Átnézett ellenfele válla fölött. És meglátta Don természetellenesen kék szemeit villanni a sötétben.

Don idő közben hagyta, hogy szervezete megnyugodjon. Szorította a torkát, apró levegőket vett. A szíve egyre gyengébben pumpálta a vért, de maradt még benne, ha nem is sok. A sebei ha apránként is, de behegedtek. A szájába gyűlt vért viszont nem köpte ki - tovább gurgulázott, de ez már puszta színjáték volt. Hallotta, hogy a társával történt valami, de nem tudta, hogy mi. Nem látta. Összeszedte erejét és azonnal a menekülőutat kereste. Olyan hangtalanul állt fel az árnyékban, hogy se a nő, se Hector nem vették észre emberi érzékelésükkel. Tekintete találkozott a társáéval, mielőtt kiugrott az ablakon.
Szerencsére nem voltak magasan, így is sok vért vesztett, amit a szervezet nehezen tudott visszapótolni az ólommérgezés miatt. Anyaszült meztelenül rohant, ahogy csak bírt. Egy ember könnyen utolérhette volna, de tudta, hogy van némi előnye a kiugrós mutatvány után. És megvan a tökéletes rejtekhelye is. Az ablaküveg vágta sebeinek hegedése kicsit tovább tartott, de alig egy perc múlva teste kívülről ismét teljesen ép és egészséges volt. De belülről már koránt sem. Don loholt, futott az életéért. Orvost kell találnia. Ki kell szedni a golyókat. Azonnal.

[A karakter eltűnik az éjszakában.]
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyCsüt. 3 Dec. - 11:37

A fickó jobban reagált mint vártam. Ahelyett, hogy lepuffantotta volna a fejem átment nyavalygó gyerekbe. A vigyorom kiszélesedett, szemeimben pedig elégtétel fürösztött. Megálltam felette, ajkam pedig finoman lebiggyesztettem.
- Azt hiszem azt a flintát ide is adhatod nekem, mielőtt még lepuffantod magad. - nem udvarias kérésnek szántam. Kihasználtam remegő tétlenségét, halálra vált szemeinek tükrében pedig elégedetten véltem felfedezni a rémület okozta bénulást. Nem kell méreg, hogy valakit egy életre megnyomoríts. Elég ha kreatív az ember.
- Tudod, drágám nem is lennél te rossz képű gyerek. - kuncogok az arcába. Tele volt zúzódásokkal, a járomcsontja felpúposodott, és kissé felszakadt. A szája vértől volt koszos, és a homlokán is észrevételeztem öklömnek a nyomait. - Na, ide azzal a stukkerrel, vagy nincs ellenszer.
Miután elcsakliztam tőle a pisztolyt, megfordultam, hogy tarkón célozzam a hibridet. Hűlt nyomát leltem. Egy kissé megremegtek a térdeim, hogy elrejtőzött az árnyékos sarkok valamelyikében, és elkap, de azok után, hogy szitát kreáltam belőle, gyanítottam, hogy inkább elment nyalogatni a vereség sebeit. És persze jelenteni... Ezt a kib×szást!
Felajzva rángattam le a bokám köré tekert lepedőt.
- Térdelésbe. Most! Normálisan, öregem! Tartsd szépen magad, kezeket meg hátra. - a fegyverrel hadonászva utasítottam. A háta mögött összekötöttem csuklóit a lepedővel. Azt hinné az ember, hogy két tekerésből nehézkes kihozni egy kiszedhetetlen béklyót, de az illetőnek csak elég ötletesen kell élnie a szexuális életét, és máris gyarapodik a tárháza.
Lábammal megtaszítottam a fickót, hogy az oldalára dőljön. Megpróbáltam nadrágszáramba gyűrni az elkobzott fegyvert, mire leesett, hogy se nadrágszár, se nadrág. Lepillantottam fedetlen testemre, amin a víznek hála minden ami létezhetett rám ragadt. Úgy bűzlöttem mint egy dögkút - hála a hibrid vérnek. Lezuhanyozni mégsem mehettem, egy fél percre sem óhajtottam magára hagyni újdonsült foglyomat.
Na jó. Egy félre azért de. Míg előkapartam a mobilom és újabb sört szedtem elő a hűtőből. A sört felbontva álltam meg a fickó felett. Kiélveztem minden egyes pillanatot, amit remegő tagjai és rémült tekintete adott.
Én sem voltam éppen jó állapotban, de majd ha lezártam ezt az ügyet kivacogom a gerincemre ült jégkockákat. A hátamon a seb már annyira fájt, hogy nagyon erősen kellett azért küzdenem, hogy ne bőgjem el magam. A mobiltelefon szélét megrágtam gondolkodva. Ki a francot hívjak? A Wahedet? Mindenképp. De előtte foltozás kell... Utálok segítséget kérni, de ezt a rohadt szakadást kifacsarodva sem érem el, a fércelés meg száz, hogy szükséges. Felmorogva tárcsáztam egy számot.
- Paine? Itt Néith. - kis szünetet tartottam míg, eltartottam a számtól a kagylót, és lepillantottam a földön heverő férfira - Nyugalom drágám, nem felejtettelek el. Még van egy kis idő a bénulásodig, addig szépen csacsogunk. - visszatartottam számhoz a mobilt - Ha zavarlak ha nem, most el kél egy segítő kéz. Ráérsz? Hozz erős cérnát.
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 4 Dec. - 16:21

A boncmester elvette Hector fegyverét, aki tovább izzadt kínlódva a lábát mardosó, égető érzéstől. Nem akart megnyomorodni - a nő ellenszert ajánlott neki s bár nehezen, de végül engedett a fegyver markolatán erős szorításából s hagyta, hogy ujjai közül kigördüljön ahogy ellenfele elvette tőle. A nő ezek után összekötözte a kezeit, majd a földre lökte.
Igen szerencsétlenül ért földet, mert nem tudta mivel tompítani az esést, így jobb híján csak az arcát fordította el jobb oldalára. Mivel eddig épp elég ütést kapott már, jobb hátsó foga kilazult - illetve a fognak álcázott méregkapszula. Hector véletlenül harapta szét. Teste azonnal rázkódni kezdett, száján keresztül habzó nyál tódult kifelé, szeme fennakadt, légzése elnehezedett.
- Paris... phaa... riis...
Utolsó halálhörgése alig 10 másodperccel utána felszakadt - Hector teste pedig végleg elernyedt.

[A karakter meghalt. Fegyverén nincs gyártási szám, iratok nem voltak nála, csupán egy név nélküli meghívó egy partira a Block 122-re, 3 nap múlva.]


[Vége a meséléses játéknak.]
Vissza az elejére Go down
Paine

Paine

Születési idő : 1989. Oct. 03.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Arapaho
Foglalkozás : Biztonsági technikus

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 4 Dec. - 20:43

Kiszálltunk a megállónál, majd felmentünk a felszínre a férfival. Azt kérdezte, mit akartam mondani az előbb. Hosszú hallgatás volt a válasz, nem voltam benne ugyanis biztos, hogy friss sebeinek jót tesz majd ez az információ. De a tekintete szinte égetett, ahogy a válaszra várt. Végül mikor felértünk a mozgólépcső tetejéig, szembefordultam vele és bevallottam:
- Azt, hogy... elég veszélyes faj. Ugyanis több is van belőlük. Több, mint gondolnád - sóhajtottam, majd elindultam az utca felé. Nem sokat beszéltünk út közben. Minden bizonnyal emésztgette a dolgokat, melyeket most tudott meg. Nem lehet könnyű, ha egy életen át titkolják az ember elől, mekkora veszélyben is van. Én sem akartam őt faggatni, inkább hagytam, hogy a csend beszéljen helyettem, melyet csak cipőink ütemes koppanása a betonon tört meg.

Beugrottam egy patikába és vettem mindent, amire szüksége lehet: cérnát, tűt, fertőtlenítőszert, gumikesztyűt, gézt, vattát, kötszert, antibiotikumot. Sétálva körülbelül 10 perc alatt elértük a panelházak környékét. Néith ajtaja előtt megállva kopogtattam, majd fütyülni kezdtem egy rövid dallamot, így tudatva, hogy egyik testvére jött el hozzá. De mielőtt még ajtót nyitott volna, szembefordultam a zsaruval.
- Kérlek hagyd, hogy én beszéljek. Lehet, hogy most más... érdekes dolgokat is hallani fogsz. Rejtsd el az érzelmeid. Jobb, ha most nem kérdezel. Csak helyeselj, ha rád nézek, rendben? Mindkettőnk élete múlhat rajta - sóhajtottam fel. Csak most realizáltam magamban, mekkora baj lehet még ebből. Eldöntöttem, hogy úgy fogom bemutatni a fickót, mint egy beavatásra készülő, jövendőbeli jágert, aki megtalált engem. És bár még nem lenne itt az ideje, hogy még valakinek bemutassam, sajnos az élet közbeszólt, nekem pedig felelnem kellett Néith hívására. Egész jó tervnek tartottam. Csak ez a pasas el ne csessze nekem...

(javasolt sorrend: Max, Néith, Paine)
Vissza az elejére Go down
Max Castle

Max Castle

Születési idő : 1977. Jan. 13.
Kor : 47
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 4 Dec. - 21:15

Javarészt csendben telt az út, néhány információmorzsát elszórt a csaj. Szóval több is van ezekből?! Azt hiszem nem fog ártani, ha még beszerzek egy-két jó képességű csúzlit, valami azt súgja, nem lennének nálam hiába. Azért ez hihetetlen... Nem gondoltam volna, hogy itt ilyen súlyos aktivitás zajlik a mindennapi valóság kulisszái mögött. Mindig az igazság feljebb valóságát és elsőbbségét vallottam, de ha belegondolok, hogy milyen áron kellett erről a másik világról tudomást szereznem, hát inkább maradtam volna tudatlan... Na de, ha már így alakult, tudnom kell erről mindent. Szükséges, hogy átlássam az egészet, és elérjem a célomat. Nem érdekel milyen falakba ütközök, és kinek nem tetszik.
Útközben megálltunk egy patikánál, a lány bement, én úgy döntöttem megvárom kint. Amíg bent volt, kicsit gondolkodtam, megrágtam magamban az új ismereteket. Alig voltak már az utcán, hajnal volt már. A távolban láttam egy barna hajú nőt. Vagy tényleg hasonlított rá, vagy csak úgy árnyékolódott az arca a közvilágítás fényében, vagy csak az agyam űzött velem gonosz tréfát, de rá emlékeztetett, Shellyre. Valami összeszorult a mellkasomban. El fogom kapni őket, akár az életem árán is.
Néhány perc múltán a csaj kijött a patikából, vetettem egy pillantást a vásárolt holmikra, valaki elég szépen megsérülhetett. Nem árt, ha sietünk.
Megálltunk ennek a Néithnek az ajtaja előtt. A lány fütyülni kezdett, amin először meglepődtem, de aztán bevillant, hogy ez valami titkos jelzés lehet. Mi az isten ez? Valami kis gittegylet maszkulin emancipált kis csajokból vagy egy kiterjedt professzionális szervezet, ami jól ért ahhoz, hogy rejtve maradjon? Biztos van átmenet, de valahogy most csak végletekben tudtam gondolkodni. Basszus, még a végén kiderül, hogy sith vagyok...
Megkért az ajtó előtt, hogy bízzam rá a beszédet, és közölte, hogy az életünk múlhat rajta. Hát nem tudom, érzésre kicsit túltolja a dolgot, de azért nem árt figyelni tényleg.
-Jó, megpróbálom, de nem ígérek semmit. Minél több érdekes dolgot hallok majd, az nekem annál jobb lesz. Mi lesz, ma még kinytj... - a mondat félbeszakadt, mert nem volt értelme folytatni, ugyanis ebben a pillanatban az ajtó kitárult.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 4 Dec. - 21:22

Amint letettem a kagylót, a fickó megdöglött. Nem volt rá szebb jelző.
- Rohadt élet! - felkáromkodva guggoltam elé, hogy szétfeszítsem a száját. Ahogy sejtettem: méreg. A nyelvén és az ínyén meglapuló enyhe hólyagos sebek sokat mondóak voltak a számomra. Persze ha felboncolhattam volna, még többet is tudtam volna mondani. Kipurcant, és nem tudtam belőle kiszedni semmit. Előkotortam az egyik zsebéből egy meghívót. Meglepő módon alig volt gyűrött, és vér sem itatta át. Paris. Utolsó szava kissé jelentéktelen volt. Legalább is túl sok értelmet nem tudtam hozzá kapcsolni - jelen helyzetben pedig képtelen voltam használni az agyam. A férfi hullája felett állva engedtem a gyötrő fáradságnak, a riadalomnak, a fájdalomnak.

Már nem kellett felette őrködnöm, szóval nyugodt szívvel tudtam a folyosóról odébb húzni, és a sarokba ültetni, hogy ne legyen útban. Próbáltam gyorsra venni a zuhanyzásom Paine érkezéséig, de rettenetesen nehéz dolgom volt. A langyos vízsugár úgy hatott a bőrömre mint a sav. Égette minden porcikám. Sziszegve, káromkodva, fogaim egymáson csikorgatva tudtam magamról levakarni a vért, a port, a koszt, a verítéket. Persze a fogcsikorgatás sem volt éppen kifizetődő: a fogaim közül kettő tutira meglazult, és az állkapcsom is erősen sajgott. Letisztítva arcom tapogattam ki a szakadást az államon. Majd szemügyre vettem a térdeimen a horzsolásokat, kézfejemen a felszakadt húst. Átöblítettem a hajam, hogy kiszedjem belőle a darabokba összeállt hibridvért. Félmunkát végeztem magamon. Nem futotta több energiára.
A fürdőm is darabokban állt. Tükörszilánkok voltak a mosdókagylóban, a csempén pedig vakolatdarabok hevertek és mérhetetlen kosz. Áttörölve magam inkább nem néztem szét a lakás további pontján. Nem láttam értelmét, hogy túlságosan felöltözzek - egyrészt szabad terület kell a foltozáshoz, másfelől sosem voltam épp szemérmes alkat. Ruhával meg egy ideig nem szadizom a testem.
Magam köré csavartam egy tisztának tetsző törölközőt és ajtót nyitottam.

- Annyira hálás vagyok! - sóhajtottam fel. Paine ott állt az ajtóban. Meglepő módon kissé ernyedtek eddig görcsben álló izmaim. Megnyugtatott az ismerős arc jelenléte. majd mellé pillantottam. Lehervadt sebhelyekkel tarkított, zúzódott arcomról a szomorkásan fáradt félmosoly. - Ez meg ki a franc?!
Vissza az elejére Go down
Paine

Paine

Születési idő : 1989. Oct. 03.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Arapaho
Foglalkozás : Biztonsági technikus

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 4 Dec. - 21:47

A zsaru azt mondta, megpróbálja. Megpróbálja. És még azt is, hogy nem ígér semmit. Ez nekem persze koránt sem volt elég, de mégis mihez kezdjek egy ilyen vak, ostoba, ütődött, önfejű... á, nem is folytatom inkább! Megforgattam a szemeim, igyekeztem felkészülni a legrosszabbra. Mikor türelmetlenkedni kezdett megrángattam a kabátujját, hogyugyan fogja már vissza magát egy kicsit - de szükségtelen volt, hisz Néith ezzel egy időben nyitott ajtót, belé fagyasztva a szót. Pocsékul nézett ki, de láthatóan megkönnyebbült, mikor meglátott. Azután meglátta a férfit - te jó ég, most jut eszembe, még a nevét sem tudom!... ez így érdekes kör lesz. - és mosolya köddé vált. Pár pillanatnyi hatásszünet után összeszedtem magam és megszólaltam:
- Pár hete talált meg és a beavatását kéri. Még nem lenne itt az ideje, hogy bemutassam, de a szükség most törvényt bontott. Úgyis követett volna, ahogy eddig is. Megbízható - szaladt ki a számon a legnagyobb hazugság, melyet életem során mondtam, ugyanis magam sem hittem el, egyáltalán nem bíztam benne. De igyekeztem ennek semmi jelét nem adni.
Felemeltem a kezemben tartott műanyag szatyrot.
- Itt van minden.
Miután bejutottunk, elég volt néhány gyors pillantást vetnem a közvetlen környezetre, hogy benn akadjon a lélegzetem. Komoly volt a pusztítás. Mikor Néith elment mellettem, a haját is szemügyre vettem.
- Az ott ugye nem az, aminek látszik? - kérdeztem viszolyogva. Az állagából ítélve vér volt... de volt egy olyan szörnyű előérzetem, hogy nem emberi vér. A jáger megmutatta a sebét, arcom undorodó grimaszba rándult. Szegény nőt rendesen kicsipkézték. Megkértem, hogy üljön le, hogy jobban szemügyre vehessem.
- Mi történt? - kérdeztem és hozzáláttam az előkészületekhez - Ez most kicsit... vagyis inkább nagyon fog csípni - javítottam ki, majd lefújtam a seb környékét fertőtlenítő spray-el. Közben a sebvarró tűbe belefűztem a felszívódó cérnát.
Vissza az elejére Go down
Max Castle

Max Castle

Születési idő : 1977. Jan. 13.
Kor : 47
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 4 Dec. - 22:24

Fraaanc?! Hát nem mondom, a mi Néithünk nincs jó passzban, és ezt nem csak a hanghordozása alapján mondom, hanem ránézésre sem, annak ellenére, hogy eléggé alul volt öltözve. Elég szépen el volt borítva sebhelyekkel, és ahogy bepillantottam a lakásba a válla fölött, minden arra utalt, hogy itt nemrég elég szép dulakodás folyt. Alapból azt hinném, hogy itt betörés volt, és az áldozat rajtakapta az elkövetőket és nekik ment, de valami azt súgta, hogy nem ilyen egyszerű a helyzet.
A kérdésre válaszolva reflexből nyúltam a belső zsebembe a jelvényemért, de a lány, akivel jöttem megelőzött. (Nem ártott volna, ha megkérdezem a nevét, de eddig valahogy kimaradt. De valószínűleg nemsokára a szokásos bemutatkozási aktuson kívül is megtudom majd.) Olyan rizsát lenyomott arról, hogy én valami zöldfülű vagyok, aki a beavatását kéri valahová, meg hogy követtem, hogy akaratlanul is elkerekedett a szemem, és felhúzott szemöldökkel néztem rá, miközben ezeket a kis füllentéseket előadta Néithnek.
Átadta neki a patikából hozott cuccokat, és hamar neki is állt ellátni a sérüléseket.
Szemeimmel körbepásztáztam a lakást, ami körülbelül úgy nézett ki, mintha valami háborús övezetben lenne. Itt aztán kemény balhé lehetett, nem mondom. Egy csomó törmelék, golyó ütötte nyomok a falban, sok vér, és amin megakadt a szemem, egy öltönyös hulla habzó szájjal. És nem is ismeretlen. A maffia utáni nyomozásaim alatt én már láttam ezt a faszit. Na azt hiszem, hogy lesz pár infója a csajnak, ami érdekes lehet számomra. Folytattam a szemlélődést, beljebb léptem néhányat és a padlón megláttam egy fekete tócsát. Leguggoltam mellé. Mi az isten lehet ez?! Ötletem sem volt.
-Látom gondod akadt a maffiával. Nem mondom, mázli, hogy nem lett nagyobb bajod. Miért akartak kinyírni? - szólaltam meg végül. Eddig bírtam. Bocs kardos csaj.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyPént. 4 Dec. - 22:57

Faarccal hallgattam végig Painet. Nem voltam abban az állapotban, hogy átlássak a hanglejtésén és a mimikáján. A mellette álló férfira néztem. Mélyen belemásztam a tekintetébe, hátha felfedezek benne valami nem tetszőt, aztán talptól homlokig felmértem, és rájöttem, hogy azt kéne kutatnom, mi az ami megnyerő benne. Semmi.
Mogorván, szó nélkül fordítottam nekik hátat. Sántított a sztori, alaposan kibicsaklott a szöveg kereke, de még csak az hiányzik, hogy magamra hagyjanak összevarratlanul egy ekkora sebbel, csak mert a morális igazságérzetem gégét akar harapni a füllentés szagára. Vállat vontam Paine kérdésére, hajamba nyúlva pedig ujjaim görcsökbe ütköztek.
- Minden bizonnyal az, amire nem akarsz gondolni. De ha már ettől kifekszel, mit szólsz majd a vendégemhez?
Fejemmel a folyosóm végében fekvő mozdulatlan test felé böktem. Az ismeretlen fickó irányába mozdult. Nem különösebben zavart a kéretlen szaglászása. Helyet foglaltam, Painnek háttal. Fordított lovaglóülésben helyezkedtem el az egyik épen maradt étkezőszékemen. Háttámláját két karral átöleltem, fejem meg közéjük hajtottam, mikor a fertőtlenítő végigmarta a sebet. Kettő nagyot dobbantottam páros lábbal a földbe, majd mikor elkezdett múlni az égő érzés a hátamban mély lélegzetvételekkel, rekedten feleltem.
- Rám törtek. Nem sz×roztak. Azonnal stukkerrel indultak. Tudod miért itt ülök, és miért nem heverek lepuffantva? Mert átkozottul kétballábas vagyok!
A tű a bőrömbe mélyedt. Minden figyelmeztetés nélkül. Húsig haraptam az alsó ajkamba. Vérengző tekintettel meredtem a férfira. Pár kortynyi levegővétel után mertem válaszolni, mert attól tartottam, hogy kiüvöltöm a szemgolyóját a koponyájából.
- Te Paine. Van neve is a barátodnak? Jó lenne ha ma már nem vernék össze több ismeretlen alakot.
Megvártam míg valamelyikük veszi a bátorságot, hogy nevet is csatoljanak a férfihoz. Felhorkanva gyűrtem ujjaim között a szék háttámláját minden egyes tűszúráskor. Máskor is foltoztak már össze, de ez azt hiszem kicsit mélyebbre sikerült. Plusz az sem egy jó pont, hogy egy ilyen szakadással álltam neki pankrációzni.
- Maffia... honnan ismered te a maffia embereit?! Talán pacsiztál velük? A mázlinak meg ehhez semmi köze. K×rva kemény egy p×csa vagyok, és kész.
Ettől függetlenül majd összepisiltem magam a fércelés közben. Ledurrantom ezt a kotnyeles ürgét az is száz. Honnan kaparta elő Paine? Nem jellemző rá, hogy pártfogolásába vesz embereket. Ahj, ez a lakás bűzlik a hulla és hazugság szagtól!
Vissza az elejére Go down
Paine

Paine

Születési idő : 1989. Oct. 03.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Arapaho
Foglalkozás : Biztonsági technikus

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyHétf. 7 Dec. - 13:15

Végighallgattam a jáger velős történetét és közben elkezdtem összevarrni a sebet. Rettentően fájt neki, ebben biztos voltam de sosem volt az a nyápic, picsogós csaj, ahogy egyikünk sem lehet az. A zsaru közben elkezdett járkálni, legszívesebben keresztülszúrtam volna a tekintetemmel, de félő volt ha felhúzom magam még a végén félrefércelem szegény Néith-et, úgyhogy inkább próbáltam nyugodt maradni és tudomást sem venni róla, hogy biztos kézzel láthassam el a vadásztársam. Épp ezért, mikor a nevét kérdezte sem szóltam, már nem mintha amúgy tudtam volna bármit is mondani. Majd ő bemutatkozik.

Mikor a nő ficeregni kezdett és láthatóan kikelt magából, lefogtam a vállát.
- Egy kicsit még bírd ki. Mindjárt megvagyok - vettem elő a lehető legmegnyugtatóbb hangom. Narcise közben mellém telepedett, Néith lelógó kezét megszaglászta, majd a tenyerébe nyalt. Néhány perc múlva végeztem, egész ügyes munka volt, bár sosem leszek a sebészek gyöngye, amennyire tudtam apróra és egyformára vettem az öltéseket. A végén még egyszer lefújtam, megtisztogattam a seb környékét, majd leragasztottam. A táskából kivettem pár fájdalomcsillapító pirulát, letettem Néith elé és hoztam egy pohár vizet is mellé. Leguggoltam vele szembe.
- Egy biztos, a hátad nem a két bal lábad miatt néz ki így. Melyik dög volt? Tudom, hogy elég húzós estén vagy túl... de tudnom kell. Megkarmolt? Vagy belement a vére sebedbe? - kérdeztem és közben az arcát figyeltem. Nos, benne meg tudtam bízni. tudtam, hogy igazat fog mondani mindazon ellenére is, hogy tudja, mi várhat rá. Mert a mi fajtánk inkább meghal, mint hogy hibrid váljon belőle.
Vissza az elejére Go down
Max Castle

Max Castle

Születési idő : 1977. Jan. 13.
Kor : 47
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyKedd 8 Dec. - 20:52

Szóval már tudom is a nevét... Paine. Kábé mint a feleségem neve. Sosem hittem a jelekben vagy a sorsban vagy ilyen baromságokban, de ezt valahogy biztatónak értékeltem.
Egyre inkább érik, hogy el kell, hogy áruljam a nevem. Néith elég nyugtalan volt, mondjuk egy ilyen este után meg is értem. És láthatóan-hallhatóan nem különösebben voltam neki szimpatikus. De nem vettem a szívemre, nagy fiú vagyok már. Gondolkodtam egy álnéven, de akkor az már úgy lenne az igazi, ha kitalálnék egy egész kamu történetet, amibe ilyen fáradtan egy idő után belebuknék. Meg nem mellesleg inkább az egyenességet kedveltem mindig is.
A kísérőm már majdnem végzett az összeférceléssel, közben a támadásról beszélgettek. Figyeltem is a diskurzusra, mert bármilyen információ jól jöhet.
Még hogy pacsiztam a maffiával? Erre kissé összeráncolódott a szemöldököm. Azt hiszem, ideje tisztázni a dolgokat.
-A nevem Max Castle, és el akarom kapni őket. Főleg azokat, akik megölették egy ilyen alakváltó szardarabbal a családomat.
Paine felkapta a fejét és felhúzta a szemöldökét a mondandóm hallatán. De nem érdekelt. Nem voltam túl türelmes. Már nem az ideges értelemben, hanem haladni akartam, és szomjaztam mindenre, ami előre vitt.
Valami alkufélét kéne kialakítani, amibe belemennek mindketten.
-Nem tudom, miféle szervezethez tartoztok és nem is különösebben érdekel. De azt látom, hogy mindannyiunknak baja van a maffiával, szóval egy oldalon állunk, legalább is ebben a tekintetben. - közöltem nyugodt, tárgyilagos hangon, mondjuk lehettem volna egy fokkal kedvesebb is... - a maffia meg összedolgozik ezekkel a rémekkel, amikre, ha jól sejtem, ti vadásztok, szóval akár tető alá is hozhatnánk egy együttműködést. Legalábbis, amíg szükséges. Ha már nem az, akkor elválnak útjaink és "sosem találkoztunk".
Vártam a választ és bíztam benne, hogy hatnak az észérvek.
Vissza az elejére Go down
Néith

Néith

Születési idő : 1984. Dec. 19.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Arapaho

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyCsüt. 10 Dec. - 22:21

Fogcsikorgatva, a szék háttámláját püfölve a homlokommal tűrtem a varrást. Valószínű egyéb fájdalmaim miatt és a különösképp elviselhetetlen fokú fáradság is tehetett arról, hogy ezt a műtétet kevésbé bírtam jól mint az eddigieket. Plusz jelen volt ez az elviselhetetlen idegen aki szimatolt mint egy eb, és jártatta a száját mint egy öregasszony. Nem fért a fejembe, hogyan vehetett pont Paine maga mellé egy ilyen alakot. Egyre idegesebb lettem, és egyre kevésbé volt türelmem ahhoz a hallgatólagos játékhoz amit ezek űztek.
Mikor Paine végzett a férceléssel óvatosan hátranyúltam a sebhez, hogy kitapogassam az öltéseket. Inkább nem akartam összeszámolni.
- Egy lamasszu. Bitang nagy dög volt. De nem is ez a lényeg... hanem amit mondott. Felbérelték! Érted te ezt? Felbérelték.
Megrökönyödötten guvadtam a jágernő szemébe a kérdésére.
- Ha megfertőztek volna nem kértem volna, hogy láss el. Hanem, hogy röpíts golyót a koponyámba!
Dühös lettem rá. Hogy hiheti, hogy nem szóltam volna erről? Miközben pont ő az aki benne van a kulimászban fülig!
Felálltam és a nappaliban lévő komódhoz léptem. Előszedtem belőle egy melltartót meg egy bugyit. Szemérem nélkül hajítottam le magamról a törölközőt és öltöttem őket magamra, közben meg fickóra füleltem. Ráérősen csatoltam be a melltartóm kapcsait, majd mikor végeztem enyhén oldalra biccentett fejjel fordultam vele szembe. Megragadtam azt a széket amin az öltések közben ültem, majd felkaptam és a mellette lévő falhoz hajítottam.
Megragadtam Paine csuklóját.
- Hazudtál! Hazudtál, Paine! Ki ez? Honnan szedted? Megőrültél? Nem tudja, hogy miféle szervezet vagyunk?! Akkor mégsem a s×ggedben volt az elmúlt hetekben? Azt se tudja miről van szó! Teljesen megvesztél?
Elengedtem őt, majd pár dühös pillanatig csak fújtattam tíz ujjal a hajamba túrva. Másra se vártam csak egy kiadós alvásra, ehelyett csőstől jön a gebasz. Rettenetesen haragudtam Painere. Legszívesebben elragadtam volna tőle az egyik fegyverét és a férfi szívébe szúrtam volna.
- Te drága barátom, te most fogadd meg az anyai jó tanácsot, és hallgass! - böktem a fickóra az ujjammal. Még a nevét se jegyeztem meg. Paine felé fordultam. A tekintetem gyilkolni lett volna képes. - Képes vagy megmagyarázni, vagy még most vágjam el a fickó torkát?
Vissza az elejére Go down
Paine

Paine

Születési idő : 1989. Oct. 03.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Arapaho
Foglalkozás : Biztonsági technikus

Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás EmptyKedd 22 Dec. - 21:26

Mint megtudtam, Néithet egy lamasszu támadta meg. A kérdésemre, hogy megfertőződött -e viszont igencsak dühös lett. Láttam rajta. Szemei szinte szikrákat szórtak rám. Pedig a kérdés nem ellene, hanem őérte irányult. Alig egy éve vesztettük el a csapat egyik tehetséges, de fiatal tagját, Moloch-ot. Velem egyszerre tette le a vizsgát; emlékszem, milyen erősnek tűnt akkor. S milyen gyávának, mikor utoljára láttam. Napok óta menekült, bujkált előlünk. Az életben-maradási ösztöne erősebb volt, mint a jágerek tanításai, melyeket kiskora óta szívott már magába. Utoljára az én tekintetem kereste, mielőtt a feje elvált a testétől. Nem én öltem meg. Képtelen voltam. Gyenge voltam. Nem mertem megölni... de elengedni sem mertem. Végül Lynx talált meg minket az egyik városszéli elhagyatott farmházban. Nem szólt, nem is kérdezett semmit, csak odacsörtetett kongó léptekkel térdelő harcosa elé és felnyitotta a torkát. Sosem beszéltünk erről, csak annyit, hogy más nem tudhat róla. A többi jáger mind úgy tudja, Moloch a hibridekkel vívott egyik csatában vesztette el életét. Hősként, nem pedig térden, az életéért könyörögve. Hibrid életéért.
Néith ezt persze nem tudta - nem tudhatta. És most sem fogja megtudni. Még ha el is akartam volna mondani, attól tartottam, most valami sokkal sokkolóbb igazsággal kell szembenéznie. Max - szerencsére idő közben a férfi nevére is fény derült - ugyanis leleplezett minket. Mindkettőnket. Felvontam a szemöldököm, ránéztem, de inkább fáradtan és csalódottan, semmint dühösen. Amíg Néith felöltözött, a férfit néztem. Eleinte úgy gondoltam, hatalmas hiba volt ez az egész; viszont minél tovább állta kiüresedett pillantásom, gondolataim, érzéseim egészen más irányt vettek. Mikor Néith a falhoz vágta a széket, összerezzentem. Esélyem sem volt reagálni, olyan gyorsan és dühösen közelített felém. Már nem mintha valaha is képes lennék egy testvérem ellen használni a fegyverem... hisz még Molochnál sem voltam rá képes. Megragadta és szorította a csuklóm, szemébe néztem, miközben magból kikelve üvöltött. Tekintetem szelíd barnasága nem vette át az övéiből áradó tüzet - anyám üres, fáradt, bánatos szemeivel néztem rá. Nem hibáztathatom. Rendesen kivertem nála a biztosítékot.

Mikor megkérdezte, megmagyarázom -e, vagy inkább vágja el Max torkát, már-már szarkasztikusan horkantam fel és lassan elindultam a férfi irányába, de közben a nőt tartottam szemmel, mielőtt valami visszavonhatatlant követne el.
- Te nem hallod magad? Nem hallod, kinek a szavait szajkózod?... mintha csak Lynx beszélne. Nem hiszem el, hogy ennyire kimosta mindannyiótok agyát! Te persze nem tudhatod, hisz világéletedben az ő és a családja elvei szerint neveltek... de Néith, ahonnan én jöttem, ott a jágerek MEGVÉDIK AZ EMBEREKET... NEM PEDIG LEMÉSZÁROLJÁK ŐKET CSAK AZÉRT, HOGY A SAJÁT BŐRÜKET MENTSÉK! MONDD CSAK, EZEK UTÁN, MIBEN KÜLÖNBÖZÜNK A HIBRIDEKTŐL?! - a végére halk hangom kiabálássá nőtt. Közben odaértem Max mellé, s egy határozott lépéssel elé álltam. Közé és Néith közé. Ez volt hetek óta az első őszinte és igaz lépésem és tettem. És még ha tisztában is voltam vele, mennyire súlyos, most a következmények érdekeltek a legkevésbé. Büszke voltam rá, hogy megtaláltam a saját hangom. A sajátom... és apámét. Egyszer már elrontottam. Egyszer szembe kerültem vele és én is Lynx szavait szajkóztam, mint most Néith. De még egyszer nem követem el ezt a hibát.

- Nézd meg, mire tanít ő téged... és titeket, mind... Lynx annyira elvakultan védené a saját irháját, hogy már mindenkiben ellenséget lát, nem pedig segítséget. Max - mutattam a mögöttem álló férfira - ... segíthet nekünk! Sokkal több hivatalos dokumentumhoz fér hozzá, képes átlátni az összefüggéseket, a hasonló ügyeket, megkeresni azokat az apró kapcsolódási pontokat, a sémát, ami szerint gyilkolnak. Hiszen ez nem lehet véletlen, hogy most már a maffia megbízásából gyilkolnak és egyre többet és többet... - tartottam néhány lélegzetvételnyi szünetet, hogy megnyugtassam magam és hangom ismét határozott, de szelíd legyen. Tudtam, hogy nagyon fontos most, hogy a megfelelő szavakhoz nyúljak.
- Tudom, hogy Max rendőr, de első sorban ember. És férj és apa, legalábbis nemrég még az volt. De a hibridek elvették tőle akiket szeretett... mint ahogy tőlem elvették az anyám és a bátyám. Mathim... mint ahogy elvették őt tőled is... - tudtam, hogy a bátyám neve kétélű fegyver, amivel vagy meggyőzöm a nőt, vagy csak még jobban tetézem a bajt. De azt akartam, hogy ha másért nem, az iránta iránt érzett szeretete és tisztelete jeléül, de engedjen el minket és s hallgassa el, ami ma itt történt. Nem voltak hiú ábrándjaim, hogy meggyőzhetem őt vezére szavai ellen... talán mindez nem is hangozhatott volna kevésbé hitelesen, pont az én számból. Hisz a vak is láthatta, ami köztünk volt. Talán most azt gondolja, féltékenységből támadom hátba Lynx-et... pedig csak megláttam végre a magam igazságát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Walsh lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walsh lakás   Walsh lakás Empty

Vissza az elejére Go down
 

Walsh lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Sylvia Walsh - Néith
» Dragomir lakás
» Kayle lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szörnyek Világa :: Arapaho :: Külkerület :: Panelházak-