Szörnyek Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hallottál már a város fölé fenyegetően magasodó Agyarfok-hegységrő? Hát a barátságtalan rengetegről? A régi szénbányákról, a mocsárvidékről sem? Egyet jegyezz meg: soha ne menj oda. A halál 11 klánja vert ott tanyát...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem!

Az oldalt a rajta fellelhető helyenként erőszakos tartalom miatt csak 18 éven felülieknek ajánljuk!

Üzenőfal
Kattints minden nap!

Legutóbbi témák
» Walsh lakás
Richard Porter - loading EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04 by Néith

» Ryuu Kurokawa folyamatban
Richard Porter - loading EmptyKedd 29 Dec. - 20:56 by Ryuu Kurokawa

» Avatarképek, aláírások
Richard Porter - loading EmptyKedd 22 Dec. - 22:49 by The Beast

» Erasmo Brunelli
Richard Porter - loading EmptyKedd 22 Dec. - 22:17 by Erasmo Brunelli

» Skulduggery
Richard Porter - loading EmptyPént. 18 Dec. - 3:37 by Vendég

» Amira Mathews
Richard Porter - loading EmptySzer. 9 Dec. - 17:30 by Amira Mathews

» Erdő melletti út
Richard Porter - loading EmptyKedd 8 Dec. - 13:18 by Daimon Thorn

» Metró
Richard Porter - loading EmptyCsüt. 3 Dec. - 20:59 by Max Castle

» Richard Porter - loading
Richard Porter - loading EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01 by Richard Porter

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. 29 Aug. - 22:54-kor volt itt.

Megosztás
 

 Richard Porter - loading

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Richard Porter

Richard Porter

Születési idő : 1973. May. 06.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Arapaho

Richard Porter - loading Empty
TémanyitásTárgy: Richard Porter - loading   Richard Porter - loading EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01

Richard Porter - loading 2rr8hhh

Richard Porter

"God has given you one face, and you make yourself another"


Nem: férfi

Születési hely, idő: Danmark, Koppenhága (1973.06.06.)

Külső tulajdonságok:
Magasság: 188 cm
Súly: 86 kg
Szemszín: barnás-szürke (hangulatától függőn változik)
Haj: rövidre nyírt, könnyed esésű világosbarna színű
Testalkat: izmos
Arc: szögletes formájú, egyenes hosszú orral, szűk szemréssel, dús és hosszú szájjal, gömbölyű állal

Rettenetesen sokat adok magamra. Odafigyelek a táplálkozásomra, a bevitt kalóriákra és a rendszeres mozgásra. A jól kondicionált test a legkifizetődőbb, a kor előre haladta pedig nem lehet kifogás az elpunnyadásra. A ráncok kikerülhetetlenek persze, de mit számít, ha az arcom csontozata legendásan jóképű? Az öltözékem elegáns, visszafogott, alkalomhoz illő. Nem fogok a közértben öltönyben vásárolni, ahogyan nem jelenek meg egy fontos találkozón melegítőnadrágban sem.

Foglalkozás: tőzsdéző, brókerező, maffiahálózatban ténykedő gyilkos


ÁTVÁLTOZÁS

Faj: kiméra

A láz: Gyerekkoromban történt. Nagyon, nagyon fiatal voltam. Nem is emlékszem már rá. Elmondások alapján tudok valamennyire következtetni az esetre; Elisabeth Portert úgy fertőzték meg a hibrid lázzal, hogy várandós volt. A fertőzés következtében elvetélt. A tudat, hogy ő maga többé nem hozhat gyermeket a világra, kissé elborította a józan ítélőképességét, és tucatjával fertőzött meg gyerekeket - akik aztán mind belehaltak a lázba.
Én megúsztam. Úgy hat, talán hét éves lehettem. Árvaházban éltem addig. Utána Elisabeth a saját gyermekeként nevelt fel.

Klán: Gorgor

Szörny-alak: Nagymacska testhez mellső lábaim madárlábak. Ocsmány. Fejemből is van vagy három, ha szigorúan vesszük. Hátsó lábaim pata szerű formát öltenek. Három fejem közül kettő a nyakamból nő elő. Egyik oroszlánéhoz, másik kecskéhez hasonló leginkább. A harmadik - mulatságos - a farkam végén található. Egy igazi anakonda...

Szörny-készségek: Rendkívül gyors vagyok, és csaknem kicsinálhatatlan. Ha végezni akarsz velem, kezd az egyik fejnél. Mire eljutsz a harmadikig nem lesz mivel lenyesd.

Szubmisszív vagy domináns: domináns

Uraló erő: harmonikus


BELSŐ TULAJDONSÁGOK


Mondhatnám, hogy sajnálom, hogy ilyen lettem. Ilyen érzéketlen, agresszív, szadista, önző, örömök nélküli hatalomhajhász szörnyetegek legrosszabbika. De nincs bennem egy szemernyi sajnálat sem. Nem csak önmagam felé, mások iránt sem vagyok képes hasonlót táplálni. Ha nagyon akarnám tudnám palástolni ezeket a jellemvonásaimat, de jobban élvezem azt a csodálattal vegyes félelmet amit azokon látok akik először találkoznak velem. Érzik a dominanciám, a határozottságom, a magabiztos fényem, és ők fürödni akarnak benne. Egy nyeletet akarnak abból az aranyszínű porból, ami megjelenik ha én feltűnök a színen. Tartanak ettől a rendíthetetlenségtől, mégis imádják. Nem fosztom meg őket tőle. Belefojtom mind!

Gyerekkorban fellépő öncsonkítás, enyhe epilepsziás rohamok, befelé forduló személyiség volt fellelhető. A szülőktől való elszakadás rettenetesen megviselt, az árvaházban ezt indulattal és agresszióval vezettem le. Karmolásokat ejtettem magamon. A hegek a mai napig halványan bár, de látszanak a combomon.
A megfertőzésem után csak rosszabbodott a helyzet. Maga a tény, hogy előbb elvették tőlem az emberi mivoltom, és, hogy az aki ezt tette velem, annak se kellettem az helyrehozhatatlan károkat okozott bennem. Ezeknek nem vagyok tudatában, maximum valahol nagyon mélyen eltemetve. Komplexusaim, félelmeim, aberrációim, érzelmi szegénységem mind ezeknek a számlájára írhatóak.


Nem vagyok képes az együttérzésre, a bánatra, a sajnálatra, a szeretetre, a rajongásra, a kötődésre.
Nem is érzem, hogy ezeknek bármiféle hasznukat venném. Mi több. Azt élvezem, ha szenvedést adhatok. A fizikai bántalmazás nem túl gyakori - az igazi profik tudhatják, hogy a lelki sebek sokkal fájóbbak. Képes vagyok mások bizalmába, szeretetébe, rokonszenvébe férkőzni azt nélkülözve is, hogy eljátszanám az érdeklődőt. Meglepő módon a közömbösség a legvonzóbb az emberek szemében. Azt gondolják, hogy izgalmas vagyok, rejtélyes, amit feladat kibogozni és átlátni.
Nem célom a gazdagság, maximum a hatalom. De a hatalom se nevezhető a mozgatórugómnak. Egyedül az, hogy kínt okozzak bárkinek. Mindenkinek.
A kedvességet, törődést, gondoskodást nem jegyzik meg az emberek, nem értékelik. A fájdalmat, a borzalmakat, a félelmet? Örökre!


Erősségek: Három különböző nyelven beszélek folyékonyan (dán, angol, svéd)
A fizikumom elég erős ahhoz, hogy a közelharcokban emberi alakban is talpon maradjak
Mivel nem szokásom hazudni, ezért nincs ami mögé láthatnának. Ha nem rejtegetek semmit, nincs amire rájöhetnének.
Mivel érzelmileg a nulla és a mínusz egy között lebegek, így nem igen lehet zsarolni vagy megfélemlíteni.
Lexikai tudásom igencsak kielégítő.

Gyengeségek: Be nem látott gyengeségek.
Klausztrofóbiám van, és ha nem szedném a gyógyszereket enyhe paranoid skizofréniában szenvednék.
Gyakori migrén.
Mivel nem vagyok kapcsolatban a klánommal, így mondhatni védtelen vagyok, ha az emberi inkognitómról van szó. Fajtársaim nem segítenek.

Félelmek: Klausztrofóbia
A szellemileg hátrányos helyzetű emberek is undort, félelmet váltanak ki belőlem
Nem maga a halál gondolata, hanem az azutáni üres semmi lehetősége


TÖRTÉNET

EGYÉB

Jármű: Egy fekete H2-es Hummer
Fegyver: Egy machete
Egy katonai HK G36C gépkarabély
Egy Colt 1911es pisztoly
Vissza az elejére Go down
 

Richard Porter - loading

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szörnyek Világa :: Első lépések :: Karakteralkotás-