Szörnyek Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hallottál már a város fölé fenyegetően magasodó Agyarfok-hegységrő? Hát a barátságtalan rengetegről? A régi szénbányákról, a mocsárvidékről sem? Egyet jegyezz meg: soha ne menj oda. A halál 11 klánja vert ott tanyát...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem!

Az oldalt a rajta fellelhető helyenként erőszakos tartalom miatt csak 18 éven felülieknek ajánljuk!

Üzenőfal
Kattints minden nap!

Legutóbbi témák
» Walsh lakás
Lars Mostrom EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04 by Néith

» Ryuu Kurokawa folyamatban
Lars Mostrom EmptyKedd 29 Dec. - 20:56 by Ryuu Kurokawa

» Avatarképek, aláírások
Lars Mostrom EmptyKedd 22 Dec. - 22:49 by The Beast

» Erasmo Brunelli
Lars Mostrom EmptyKedd 22 Dec. - 22:17 by Erasmo Brunelli

» Skulduggery
Lars Mostrom EmptyPént. 18 Dec. - 3:37 by Vendég

» Amira Mathews
Lars Mostrom EmptySzer. 9 Dec. - 17:30 by Amira Mathews

» Erdő melletti út
Lars Mostrom EmptyKedd 8 Dec. - 13:18 by Daimon Thorn

» Metró
Lars Mostrom EmptyCsüt. 3 Dec. - 20:59 by Max Castle

» Richard Porter - loading
Lars Mostrom EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01 by Richard Porter

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. 29 Aug. - 22:54-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lars Mostrom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lars Mostrom

Lars Mostrom


Lars Mostrom Empty
TémanyitásTárgy: Lars Mostrom   Lars Mostrom EmptyVas. 22 Nov. - 19:35

Lars Mostrom Lars_2_www.kepfeltoltes.hu_

LARS MOSTROM


Nem: férfi

Születési hely, idő: 1988. február 19.; Hammerfest, Norvégia

Külső tulajdonságok: 165 cm-es, 52 kg-os alacsony, normál testalkat. Fehér bőr, ovális arcforma, telt ajkak, hosszú sötétbarna haj és kék szemek jellemeznek.

Belső tulajdonságok: szadista, kárörvendő, más kínlódásában és szenvedésében örömét lelő természetem a legtöbbek számára unszimpatikussá tesz, már az első pillanattól. Belső sötétségem, titokzatosságom és a pórusaimból áradó izgalmas ismeretlenség ugyanakkor vonzhat is egyeseket. A vér, erőszak és a változatos perverziók képezik hajtóerőm esszenciáját. Káosz, égés, megbotránkoztatás, félelemkeltés és a vér fémes íze - ezekből vagyok.

Foglalkozás: hentes


ÁTVÁLTOZÁS

Faj: tatzelwurm

A láz: gyermekként lettem az, ami. Alig voltam még 6 éves, mikor egy kirándulás során a fjord sziklái közt kissé eltávolodtam a szüleimtől, egy furcsa gyíkszerű lényt követve. Egész kicsi volt még - ma már tudom, valószínűleg egy rémgyermek lehetett. Ahogy felé nyúltam, megharapott, fogait mélyen a húsomba vájta. A szüleim odaszaladtak, taposni kezdték a gyíkot, bottal és kaviccsal ütni, én pedig csak sírtam, bömböltem - tenyeremből keskeny patakként folyt a vér, ahol a szörny átharapta.

Klán: Kaamos

Szörny-alak és készségek: testem nagy része kígyószerű, leszámítva a leginkább macskáéra emlékeztető fejem és karmos mellső végtagjaim, melyek azonban az eredeti állatnál nagyobbak. Pikkelyeim színe fekete és vörös, mintája csíkos, szőröm szintén fekete, szemem pedig sárga. Fogaim aprók, de hegyesek két pár hosszabb szemfoggal, amelyek az áldozatok vérének kiszívásában segítenek. Gyors és ügyes ugró vagyok.

Szubmisszív vagy domináns: domináns

Uraló erő: harmonikus


CSALÁD

Apa: Sven Mostrom; 33 éves korában elhunyt.

Anya: Silje Mostrom; 29 éves korában elhunyt.

Testvér: nincs.

Nevelőapa: Erhardt Steiner; 59 éves; egy kis alpesi panzió tulajdonosa és vezetője-

Nevelőanya: Sofia Steiner; 58 éves; egy kis alpesi panzió tulajdonosa és vezetője-


ÉLETEM FŐ ESEMÉNYEI

1988. február 19.: a tél országában, a fagy birodalmában születtem egy fiatal pár első fiaként, akik a Lars nevet adták nekem. Saját vállalkozásuk volt, apám nagyszerű asztalos volt, szakmájában elismert; anyám az ő munkáját segítette.

1992. szeptember 3.: az első nap az óvodában igen jól telt, többekkel is összebarátkoztam és kedvemre való volt a sok műanyag játék és figyelem - otthon csak fajátékok voltak és a nagyanyám, mert a szüleim általában későig dolgoztak. Az öreglány gyakran belemerült a kötögetésbe, vagy a tévé bámulásába. Sosem játszott velem.

1994. március 23.: egy családi kirándulásnak rossz vége lett ezen a napon. A szüleimmel elsétáltunk a környező erdőbe, felmentünk a hegyre, madarakat lestünk és feltöltöttünk néhány etetőt magvakkal. Apám kiszabadított egy rókát a fák között elhelyezett medvecsapdából. A hegy sziklái közt kissé távolabb kóboroltam, egy gyíkszerű lényt követve - akkor harapott meg a rém, az átalakulás pedig visszavonhatatlanul elkezdődött a testemben.

1994. március 29.: első átváltozásom napja. Bár apró hibrid voltam még, ahhoz épp elég fürge és vérszomjas, hogy éjjel, álmában öljem meg előbb a kutyánk, aztán apám, végül pedig anyám. Az összes vérüket kiszívtam. Az utolsó cseppig - ez volt hibrid életem legelső vacsorája.

1994. december 22.: közel kilenc hónapot töltöttem el jobbára tatzelwurm-testben. Féltem visszaváltozni, bár időnként megtettem, de fáztam, éhes voltam és elveszett... az otthonom még az első átváltozás éjjelén elhagytam és csak bolyongtam egyre. Ösztöneim előbb dél felé, majd nyugatra vittek. Fogalmam sem volt, hol vagyok, vagy hogy mikor ettem utoljára. Sűrű sötétség kerített hatalmába. Nem éreztem, csak a hópelyhek jeges lepedőjét megfáradt testem alatt. Egy idősebb házaspár otthonában ébredtem, akik befogadtak. Tudták, mi vagyok, hisz ők is tatzelwurm hibridek voltak. A haláltól mentettek meg. Felneveltek.

2007. május 14.: Ezen a napon hagytam el nevelőszüleim alpesi házát és érkeztem meg az Államokba, egyenesen a Maine állambeli Arapaho-ba. Steinerék elintézték, hogy egy ismerősüknél dolgozhassak és ezzel együtt belépjek a tatzelwurmok klánjába. Boldogan szedtem a sátorfám erről az unalmas vidékről.

Vissza az elejére Go down
 

Lars Mostrom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szörnyek Világa :: Első lépések :: Karakteralkotás :: Cserekarakterek-