Szörnyek Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hallottál már a város fölé fenyegetően magasodó Agyarfok-hegységrő? Hát a barátságtalan rengetegről? A régi szénbányákról, a mocsárvidékről sem? Egyet jegyezz meg: soha ne menj oda. A halál 11 klánja vert ott tanyát...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem!

Az oldalt a rajta fellelhető helyenként erőszakos tartalom miatt csak 18 éven felülieknek ajánljuk!

Üzenőfal
Kattints minden nap!

Legutóbbi témák
» Walsh lakás
Shaun Mellis - Készül EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04 by Néith

» Ryuu Kurokawa folyamatban
Shaun Mellis - Készül EmptyKedd 29 Dec. - 20:56 by Ryuu Kurokawa

» Avatarképek, aláírások
Shaun Mellis - Készül EmptyKedd 22 Dec. - 22:49 by The Beast

» Erasmo Brunelli
Shaun Mellis - Készül EmptyKedd 22 Dec. - 22:17 by Erasmo Brunelli

» Skulduggery
Shaun Mellis - Készül EmptyPént. 18 Dec. - 3:37 by Vendég

» Amira Mathews
Shaun Mellis - Készül EmptySzer. 9 Dec. - 17:30 by Amira Mathews

» Erdő melletti út
Shaun Mellis - Készül EmptyKedd 8 Dec. - 13:18 by Daimon Thorn

» Metró
Shaun Mellis - Készül EmptyCsüt. 3 Dec. - 20:59 by Max Castle

» Richard Porter - loading
Shaun Mellis - Készül EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01 by Richard Porter

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. 29 Aug. - 22:54-kor volt itt.

Megosztás
 

 Shaun Mellis - Készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shaun Mellis

Shaun Mellis


Shaun Mellis - Készül Empty
TémanyitásTárgy: Shaun Mellis - Készül   Shaun Mellis - Készül EmptyVas. 22 Nov. - 15:01

Shaun Mellis - Készül Jonathandavis

Shaun Mellis

"Születésünk pillanatától halálra vagyunk ítélve..."


Nem: férfi

Születési hely, idő: Des Moines, Iowa, 1969.december.3

Külső tulajdonságok:Száznyolcvan centiméter magas, közepes testalkatú, nem mondhatni se izmosnak, se kövérnek. Sápadt arcát, sötétbarna, rassztára font haja veszi körül. Szemei rozsda színűek, hosszúkás orra alatt, penge vékony ajkak feszülnek, melyet körszakáll vesz körül. Jobb szemöldökében három piercing található. Ruházata általában sötét, gyakran hord fekete kabátot, mely vádlijáig ér.

Foglalkozás: pultos


ÁTVÁLTOZÁS

Faj: Lamaszu

A láz: 23 éves voltam. Egy nehéz nap után felszálltam a robogómra. Nem volt túl gyors járgány, de nem is a száguldás miatt vettem meg. Aznap ez volt a legnagyobb hátrány. Az egyik park melletti úton áthaladva a fák közül kilépett egy oroszlán. De ez nem volt szokásos. Hatalmas bőrszárnyai voltak és ha nem lett volna igazi, talán a látványtól el is nevetem magam, hisz emberi arca volt.
Azonban ez mind nem volt vicc.
A motorral kapásból megfordultam és elkezdtem hajtani, mint az őrült. Ez azonban mind nem volt elég. Nem mentem húsz métert mikor az a szörny döngő léptekkel a jármű elé vetette magát. Nem tudtam elkerülni, ezért ledobtam magam a motorról. Nem olyan volt mint a legtöbb akció filmbe, ezért nem mondhatnám, hogy rögtön fel is álltam. Nyögdécselve hevertem az úton, mígnem a szörny fölém terpeszkedett. Szép lassan kinyitotta a száját és szinte bármi erőlködés vagy ellenállás nélkül belemart a vállamba. A saját ordításomat hallottam utoljára, mielőtt elnyelt volna a jótékony ájulás sötétségége.

Csupán másnap kelltem fel, olyan rosszul léttel, hogy nehéz lenne szavakba önteni. Ennek ellenére, délutánra egész jól éreztem magam és egy emberes ebéd után, a vállamon hatalmas kötéssel, hazaengedtek. A fájdalmas percek persze, csak később jöttek. Három-négy nap múlva az akkori otthonomban hevertem és olyan fájdalmak kínoztak, melyek nem akartak megszűnni. Az első gondolatom az volt, hogy ilyen lehet meghalni. Vagy legalább ez az út vezet a halálhoz.
Épp ellenkezőleg.
Ez vezetett az új életembe.


Szövetség: ?

Szubmisszív vagy domináns: szubmisszív

Uraló erő: harmónikus


BELSŐ TULAJDONSÁGOK

Legelső tulajdonságaimhoz feltudnám sorolni, hogy kifejezetten türelmes és csendes vagyok. Nem mondanám kifejezetten barátságosnak magam, de meg van bennem egy bizonyos hűvös udvariasság. Jó a beszélő készségem, ez a művészet iránti szeretetemnek tudható be.
Rossz tulajdonságaim közé tartozik, hogy megbújik bennem egy bizonyos egó, ezt beismerem. Ez ritkán jön elő, de mindig is jobb szerettem a magam gondolatait. Nem kifejezetten szeretem ha valaki többnek mutatja magát annál, mint ami, ennek ilyenkor hangot is adok. Ezzel könnyen képes vagyok megsérteni bárkit.


Erősségek: Fotógrafikus memória, képes vagyok bármilyen titkot megtartani, gyorsan tanulok

Gyengeségek: Bár emberekhez mérten erősnek számítok, a hibridek közt gyengének számítok, nagyobb társaságban nem érzem magam jól, nem számítok túl szerencsés alkatnak.

Félelmek:  A tűz, nagyobb fény, nagyobb tömegek.


TÖRTÉNET

Ide írhatod a karaktered múltjának nagy eseményeit - nem szabjuk meg a hosszát, de legyen benne minden fontos információ.

EGYÉB

Ide nem kötelező írni, de ha esetleg van bármi, amit a fenti pontokban nem tudtál kifejteni, itt megteheted. Ha nincs semmi, amit beleírnál töröld az egész EGYÉB szekciót.
Vissza az elejére Go down
 

Shaun Mellis - Készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szörnyek Világa :: Első lépések :: Karakteralkotás-