Szörnyek Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hallottál már a város fölé fenyegetően magasodó Agyarfok-hegységrő? Hát a barátságtalan rengetegről? A régi szénbányákról, a mocsárvidékről sem? Egyet jegyezz meg: soha ne menj oda. A halál 11 klánja vert ott tanyát...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem!

Az oldalt a rajta fellelhető helyenként erőszakos tartalom miatt csak 18 éven felülieknek ajánljuk!

Üzenőfal
Kattints minden nap!

Legutóbbi témák
» Walsh lakás
Nena Dorman EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04 by Néith

» Ryuu Kurokawa folyamatban
Nena Dorman EmptyKedd 29 Dec. - 20:56 by Ryuu Kurokawa

» Avatarképek, aláírások
Nena Dorman EmptyKedd 22 Dec. - 22:49 by The Beast

» Erasmo Brunelli
Nena Dorman EmptyKedd 22 Dec. - 22:17 by Erasmo Brunelli

» Skulduggery
Nena Dorman EmptyPént. 18 Dec. - 3:37 by Vendég

» Amira Mathews
Nena Dorman EmptySzer. 9 Dec. - 17:30 by Amira Mathews

» Erdő melletti út
Nena Dorman EmptyKedd 8 Dec. - 13:18 by Daimon Thorn

» Metró
Nena Dorman EmptyCsüt. 3 Dec. - 20:59 by Max Castle

» Richard Porter - loading
Nena Dorman EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01 by Richard Porter

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. 29 Aug. - 22:54-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nena Dorman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nena Dorman

Nena Dorman


Nena Dorman Empty
TémanyitásTárgy: Nena Dorman   Nena Dorman EmptySzer. 18 Nov. - 18:04

Nena Dorman Tumblr_nbaa63qWrJ1s1dtilo4_500

NENA DORMAN


Nem:

Születési hely, idő: 1985. szeptember 28., Arapaho

Külső tulajdonságok: 165 cm-es, 52 kg-os alacsony, normál testalkat. Fehér bőr, ovális arcforma, telt ajkak, hosszú sötétbarna haj és kék szemek jellemeznek.

Belső tulajdonságok: erős és határozott, független nő vagyok. Szeretem a munkám és hűséges vagyok a klánhoz. Jellemzőek rám a hirtelen hisztériák, dührohamok, kifakadások. Természetem türelmetlen, nem szeretem ha megvárakoztatnak, vagy ha valamire várnom kell. Mindent azonnal akarok, ezért hajlamos vagyok hamar feladni kitűzött céljaim. Szeretem, ha mindenki rám figyel és jellemző rám a féltékenység és az irigység is. Szeretem nézni mások megaláztatását, bukását és ha lehet, ehhez hozzá is segítem őket - mindenem ugyanis az információgyűjtögetés, pletykálás, elferdített igazságok továbbadása.

Foglalkozás: sajtófotós


ÁTVÁLTOZÁS

Faj: tatzelwurm

A láz: a klánvezér változtatott át 2011-ben. A város határán kívül autómmal nekimentem egy fának, s amíg a segítséget vártam, a sötétből támadt rám szörny-alakban. Rám tekeredett és a nyakamba harapott - épp csak annyi vért hagyott bennem, hogy hajszál híján túléljem. Egy héttel később pedig magam is tatzelwurm lettem.

Klán: Kaamos

Szörny-alak és készségek: testem nagy része kígyószerű, leszámítva a leginkább macskáéra emlékeztető fejem és karmos mellső végtagjaim, melyek azonban az eredeti állatnál nagyobbak. Pikkelyeim színe zöldes, míg szőröm szürke. Fogaim aprók, de hegyesek két pár hosszabb szemfoggal, amelyek az áldozatok vérének kiszívásában segítenek. Gyors és ügyes ugró vagyok.

Szubmisszív vagy domináns: domináns

Uraló erő: harmonikus


CSALÁD

Apa: Gene Dorman; 63 éves; a műszaki egyetem professzora

Anya: Sheryl Dorman; 58 éves; a természettudományi egyetem professzora

Nővér: Marlen Keefer; 32 éves; gyógyszerész

Húg: Janice Glover-Dorman; 28 éves; ingatlanközvetítő

Ex-vőlegény: Alex Elliott; 30 éves; ingatlanközvetítő


ÉLETEM FŐ ESEMÉNYEI

1985. szeptember 28.: Gene Dorman és Sheryl Dorman sorban harmadik leánygyermekeként láttam meg a napvilágot Arapaho-ban.

1989. szeptember 4.: egy jómódú, kertvárosi család gyermekeként a szüleim magán-óvodába írattak.

1992. szeptember 1.: az iskolát szintén csupa kiváltságos gyerek között jártam ki, alapvetően nem lógtam ki a sorból - ezzel együtt az éltanulói bolynak sem voltam tagja.

2004. szeptember 15: az egyetemet szintén szülővárosomban kezdtem, építészmérnöknek tanultam, de a jó kis egyetemi bulik sokkal jobban foglalkoztattak mint a száraz tananyag.

2005. január 6.: a szüleim naptárában szinte gyászeseményként szerepel ez a nap, ugyanis eltanácsoltak az egyetemről... már nem mintha ez nem lett volna várható, mert megbuktam mindenből és egyetlen pótvizsgát sem sikerült letennem. nem is akartam soha építész lenni. A szüleimből kipréselt pénzen kivettem egy kis lakást és pincérnőként kezdtem dolgozni.

2007. január 22.: elkezdtem egy üzletkötői tanfolyamot, ami eleinte nagyon tetszett és lelkes is voltam az első vizsgáig. Sosem volt rossz fejem, de a lustaság és a hadd-csináljak-bármi-mást mindig erősebb késztetésnek bizonyult. Pár hónap után abbahagytam.

2008. április 27.: megismerkedtem egy nagyon jóképű és kedves fickóval, Alex-szel az ingatlanközvetítővel. Most találkoztunk először, de szinte izzott köztünk a levegő, míg nővérem a férjével bejárták a bemutatott házak szobáit. Eleinte nem akartam velük menni, de azt hiszem, azt megbántam volna. Alex még aznap elkérte a telefonszámom. Másnap pedig felhívott és randevút kért.

2010. december 25.: nem csak a karácsony miatt olyan fontos nekem ez a dátum - Alex, akivel már lassan két és fél éve együtt voltunk aznap kérte meg a kezem én pedig készséggel igent mondtam. Elkezdtük tervezgetni az esküvőt, a közös jövőt és életet. Boldog voltam mindazok ellenére, hogy a családdal azóta sem sikerült teljes mértékben kibékülni, hogy kidobtak az egyetemről.

2011. március 30.: ez a nap az első átváltozásom dátuma. Borzalmas volt, az egész életem felfordult, amit addig tökéletesnek hittem. A családommal nem sokkal később minden kapcsolatot megszakítottam, mikor a klánházba költöztem. Semmit sem tudnak. Alexnek viszont elmondtam az igazat... megbeszéltük, hogy együtt maradunk. Persze hiú ábránd volt és nem tartott sokáig, így felbontottuk a jegyességet és jó barátokként váltunk el egymástól.

2014. május 18.: miután pár hónapja sikeresen elvégeztem egy fotós tanfolyamot, sikerült elhelyezkednem sajtófotósként egy helyi híroldalnál. persze jobb lenne szabadúszóként, mert többet is kapnék és magam osztanám be az időmet, de egyelőre ez is jobb, mint a semmi, hisz szeretem amit csinálok és élvezem is.

Vissza az elejére Go down
 

Nena Dorman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szörnyek Világa :: Első lépések :: Karakteralkotás :: Cserekarakterek-