Szörnyek Világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hallottál már a város fölé fenyegetően magasodó Agyarfok-hegységrő? Hát a barátságtalan rengetegről? A régi szénbányákról, a mocsárvidékről sem? Egyet jegyezz meg: soha ne menj oda. A halál 11 klánja vert ott tanyát...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem!

Az oldalt a rajta fellelhető helyenként erőszakos tartalom miatt csak 18 éven felülieknek ajánljuk!

Üzenőfal
Kattints minden nap!

Legutóbbi témák
» Walsh lakás
Rainard Kaspar előtörténete EmptyHétf. 11 Jan. - 10:04 by Néith

» Ryuu Kurokawa folyamatban
Rainard Kaspar előtörténete EmptyKedd 29 Dec. - 20:56 by Ryuu Kurokawa

» Avatarképek, aláírások
Rainard Kaspar előtörténete EmptyKedd 22 Dec. - 22:49 by The Beast

» Erasmo Brunelli
Rainard Kaspar előtörténete EmptyKedd 22 Dec. - 22:17 by Erasmo Brunelli

» Skulduggery
Rainard Kaspar előtörténete EmptyPént. 18 Dec. - 3:37 by Vendég

» Amira Mathews
Rainard Kaspar előtörténete EmptySzer. 9 Dec. - 17:30 by Amira Mathews

» Erdő melletti út
Rainard Kaspar előtörténete EmptyKedd 8 Dec. - 13:18 by Daimon Thorn

» Metró
Rainard Kaspar előtörténete EmptyCsüt. 3 Dec. - 20:59 by Max Castle

» Richard Porter - loading
Rainard Kaspar előtörténete EmptyCsüt. 3 Dec. - 16:01 by Richard Porter

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Szomb. 29 Aug. - 22:54-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rainard Kaspar előtörténete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rainard

Rainard

Születési idő : 1983. Jul. 29.
Kor : 40
Tartózkodási hely : Arapaho

Rainard Kaspar előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Rainard Kaspar előtörténete   Rainard Kaspar előtörténete EmptyHétf. 9 Nov. - 21:20

Rainard Kaspar előtörténete Tumblr_mthrp3hPnz1sr1489o1_500

RAINARD KASPAR

" Quid pro quo. "


Nem: férfi

Születési hely, idő: Hallstatt (Ausztria) - 1983. július 29.

Külső tulajdonságok: 187 cm-es, magas, izmos testlakat. Fehér bőr, tar koponya, barna szemek és arcszőrzet. Füleim enyhén elállók. Szeretek elegánsan öltözni, a sötét színeket preferálom. Egész gyűjteményem van különböző márkás nyakkendőkből és drága órákból.

Foglalkozás: hivatásos csaló, tolvaj, mások személyiségével visszaélő, pénzmosó, okirathamisító... amúgy könyvelő, jelenleg egy befektetési társaságnál, de van magát (a teljesség igénye nélkül) ügyvédi irodaként, pályázatíróként, biztonsági rendszereket fejlesztő multivállalatként hirdető (fantom)cégem és néhány offshore vállalatom is.


ÁTVÁLTOZÁS

Faj: tatzelwurm

A láz: a vezérem tett azzá, ami vagyok. Korábbi emberi életemhez illik is a vérszívók fajtája. Nem tudok beszámolni sem véres támadásról, sem buta balesetről - terv szerint történt meg minden. Már régóta kiszemelt magának, hogy a jobbkeze legyek. Hogy ő és a klán szert tehessen némi plusz befolyásra és forrásra... és ehhez elengedhetetlen volt, hogy magához láncolja egész lényem - cserébe új erőt, új életet adva. Bejött az irodámba, rám zárta az ajtót, könnyedén nyomott a tömör mahagóniasztal lapjára, mintha csak egy gyenge gyermek lennék és a vérével teli fecskendőt a bőrömbe nyomta. Mindent elmondott, mindent tudtam: hogy mi fog történni velem, mivé válok majd hamarosan... ha túlélem persze. De arra nem készített fel, milyen gyötrelmes lesz az átalakulás.

Klán: Kaamos

Szörny-alak: testem elülső része leginkább egy macskára emlékeztet - mindenem megvan hozzá. Apró orr, bajusz, szőrös fülek, puha mancsok, vörös cirmos bunda... apró, éles fogak és veszélyes agyarak. A testem hátsó része viszont egy kígyóé. Pikkelyeim vörösesbarnák, nagyszerűen harmonizálnak a bunda színével.

Szörny-készségek: roppant gyors vagyok és ügyes, fél macskatestemnek köszönhetően remek ugró, míg a kígyótest nagyszerű lehetőséget biztosít a faágak közötti kúszásra. Karmaim élesek, fogaim hegyesek, könnyedén képes vagyok vele átharapni nem csak a lágy szövetet, de a keményebb bőrt is a friss vér hívogató erejének köszönhetően.

Szubmisszív vagy domináns: szubmisszív

Uraló erő: harmonikus


BELSŐ TULAJDONSÁGOK

Egy valami le kell szögeznünk: semmit sem teszek jó szívből. Az én világomban a számok és tartozások uralkodnak: tegyél le valamit az asztalra és én is leteszek. Quid pro quo, egyedül ennek a törvénynek hódolok. Vakard a hátam, és én is a tiédet.
Lehet tőlem szívességeket kérni, persze mindennek megvan a maga ára. És nem mindent fogadok el, ugyanis a hűségem a klánhoz minden felett áll. De ha egyszer szükséged lesz rám és olyan ajánlatot teszel, amit nem utasíthatok vissza... a szerencse rád mosolyog.

Igazi dögevő, vérszívó természet... ezt rejtegetem bőröm alatt, amíg a helyzet úgy kívánja. Sok mindent képes vagyok elhitetni, hisz úgy viselkedem, ahogy a környezetem látni szeretne. Könnyen férkőzöm mások bizalmába, szeretek diplomatikus üzleteket kötni, hogy később behajthassam a másoknak tett szívességeket finoman, láthatatlanul, megfellebbezhetetlenül. Szeretem pattanásig feszíteni a húrt, számomra ismeretlen a megbánás fogalma, mondhatni nincs lelkiismeretem. Mindig jól alszom.

Hogy céljaim elérjem, nyugodt vagyok és türelmes, csendes, fegyelmezett. Könnyen alkalmazkodom, simulékony, jó megfigyelő és elemző vagyok, kitartó és állhatatos. Beszédem mindenkivel tisztelettudó és behízelgő. Számban valódi mérges kígyónyelv lapul, mely képes összekuszálni a legegyértelműbb dolgokat is. Nem riadok vissza semmitől. Merész vagyok, határozott, magabiztos, gyakorlatias és önálló. Hatékonyan végzem el a magam elé kitűzött apró célok minden egyes lépését. Józan vagyok és megfontolt, furfangos, gyors észjárású, pokolian intelligens és nagyon jó a memóriám. Szorult helyzetben sem esem pánikba, megőrzöm a nyugalmam és könnyedén feltalálom magam.

Nagyon szeretek fogadásokat kötni és alkudozni, akármilyen apróság legyen is a tét. Ha jól és ügyesen játszol, tiéd a nyeremény, ezt megígérhetem. Mert bármekkora mocsok lehetek is, egy valamiben biztos lehetsz: Rainard mindig betartja, amit ígér.
És megfizeti az adósságait.


Erősségek: leleményesség, kreativitás, gyors észjárás; nagyszerű csaló vagyok, értek a számokhoz és mások megtévesztéséhez; hűség a klánhoz.

Gyengeségek: szerencsejáték, fogadások; nikotinfüggő vagyok (mióta tatzelwurm lettem, nem dohányozhatok, ezért rászoktam a nikotinos rágókra); képtelen vagyok beismerni és elismerni a vereséget és kudarcot.

Félelmek: vezérem elvesztése, száműzetés a klánból; szegénység, nincstelenség; fulladásos halál (kiváltképp füstmérgezés).


TÖRTÉNET

1983 nyarán születtem Hallstatt-ban, Ausztriában. Nagyon szép vidék, bár emlékeim nincsenek róla gyermekkoromból, csak felnőttként jutottam el oda egyszer, akkor is épp üzleti ügyben. A szüleim biztosan nem lennének rám büszkék, ha ma látnának... bár valójában már akkor nem voltak rám büszkék, mikor 17 évesen kitagadtak a családból és kidobtak otthonról.. Összepakolták a cuccom egy szatyorba, mert nem bírták elviselni, hogy egy hazug tolvaj, egy csaló lett kedves kisfiukból.

Nem estem kétségbe, pedig gyakorlatilag az utcán éltem hónapokig. Mivel mindig ügyesen feltaláltam magam, a pénzzel nem volt gond, de az apró lopások, hamisítások nem juttattak messzire. Több pénz kellett, hogy lakást tudjak bérelni. nem kis bátorságról tettem tanúbizonyságot, mikor kifigyeltem egy dílert, akit azután követtem néhány napig. Mikor ismét teríteni ment, leütöttem egy akkora utcakővel, amit épphogy fel bírtam emelni. Azonnal meghalt én pedig eladtam az áruját. igen jó pénzt fizettek érte én pedig be tudtam húzódni valami ócska patkánylyukba a külkerületben - de legalább volt már tető a fejem felett, volt víz és hellyel-közzel áram is. Arra persze nem volt tervem, hogyan tovább...

De nem is kellett, mert a maffia alig két héten belül rám talált. Ki akartak nyírni, de én alkut ajánlottam: az előző díler jutalékának feléért vállalom, hogy terítek nekik. Amíg az utcán éltem, volt időm bőven kitapasztalni a legjobb helyeket és megfigyelni a vevőkört. Kinevettek, fegyvert szorítottak a tarkómhoz, de én csak mosolyogtam.
- A főnöknek nem kell megtudnia... tegyétek ti zsebre a másik felét. Én nem szólok róla.
Röviden ennyi a története annak, hogy kerültem az orosz maffia kötelékébe. Piti drogdílerként kezdtem, de mikor eljött a megfelelő pillanat, feljebb léptem azon a bizonyos ranglétrán. önerőből tanultam ki a bérszámfejtést, növekvő jutalékaimnak köszönhetően alapítottam néhány offshore céget, de hiába vártam, a tehetségemre nem nagyon akartak felfigyelni.

Ha valamit el akarsz intézni, legjobb, ha magad csinálod... néhány buli, egy kevés alkohol és kokó elég volt, hogy kiszedjem Szergejből, Igor Kozlov egyik első emberéből a pontos összeget, amit amivel az évek alatt meglopta. Nem volt nehéz mindezt számokkal is alátámasztani a nagyfőnök előtt. Szergej feje másnak egy kukában landolt, én pedig a helyére kerültem. Ott ehettem végre a nagykutyákkal a főasztalnál.

Sajnos három évvel ezelőtt a dolgok egy picit rossz fordulatot vettek, gyengém volt ugyanis mindig a szerencsejáték és úgy alakult, hogy elég tetemes összeget tettem fel ruletten... nos, a pénz nem mind az enyém volt. Igor vérdíjat tűzött ki rám én pedig nekiláttam összepakolni, hogy mielőbb eltakarodjak ebből a városból. Akkor jött el hozzám a férfi, akit ma vezéremként tisztelek. Egyszerű volt az alku, amit ajánlott: dolgozzak neki, hagyjam ott Kozlovot és a bandáját. Cserébe nem kell elmennem, folytathatom az ügyleteim, sőt el is várja mindezt tőlem. Ő pedig bevéd a maffiánál.

Megszerettem ezt a várost, ráadásul elég komoly kapcsolati tőkére tettem szert az évek során, amit nem akartam itt hagyni - így lettem az, aki ma vagyok. Hivatalosan is szörnyeteg, emberbőrben. Az elmúlt években elég sok változás történt velük, hibridekkel - de mindez sosem foglalkoztatott annyira, mint a pénz. A klánhoz viszont még ennél is erősebben kötődöm. Ki hitte volna, hogy egy nap majd megtalálom azokat a gyökereket, melyekért akár még messzebbre is elmennék, mint eddig bármikor?...

EGYÉB

Saját járművem egy fekete Mercedes Benz CLS. Bár lakásom nincs a városban, a klánházban élek a többiekkel, vagy egy apró, eldugott helyen lévő irodám. Nem túl megnyerő pincehelyiség, ezért sosem találkozom sem meglévő, sem leendő ügyfeleimmel, vagy munkaadóimmal.
Vissza az elejére Go down
The Beast

The Beast


Rainard Kaspar előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rainard Kaspar előtörténete   Rainard Kaspar előtörténete EmptyHétf. 9 Nov. - 22:19

Előtörténet elfogadva.
Vissza az elejére Go down
 

Rainard Kaspar előtörténete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lord előtörténete
» Mordekhay Mole előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szörnyek Világa :: Első lépések :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek-